nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

lolito

a PILING aj ten z drogerii aj zo všade je na tie flaky a jazvičky že si to budem týým šúchat tam su tie zrniečka a to mi pojde dole koža to je nato ten piling ? či načo???

micuko

Ja pouivam piling znacky AB na problematicku plet, a ten je vyborny, vobec nie je drahy, stoji okolo 100 korun,urcite ho vyskusaj. Pripadne aj ta sol je dobra- ja som si ju raz zmiesala s troskou kremu Nivea a dalo sa to, plet nevysusilo.

Na mokru tvar jemnucko vmasiruj ten piling, ne aby si si vydral kozu, staci jemne aby sa ti ciastockami soli odstranili odumrete ciastocky koze a kde mas flaky po akne mozes trosicku pritlacit. a piling opakuj priblizne dva krat do tyzdna, plet sa ti po case zlepsi.

[zruseny12]

prave na to ti neviem ja ako odbornicka odpovedat...len si myslim tak podla mojho nazoru,ze je to vela na pokozku...tak ako vsetkeho vela skodi tak aj toho...a ty by si chcel mat asi za den to urobene,ze?cim skor tu plet peknu...tak to skus,ale neviem ci si ju neposrazdis stalym suchanim...

[zruseny12]

neviem,ci hned ja nie som odbornicka,musis byt trpezlivy a robit si to kazdy tyzden,najlepsie by bolo keby ti poradila nejaka kozmeticka,ja vsetko mam iba z casopisich ,co citam...lebo prave v domacnosti mas tolko produktov a pomaly zadarmo,a ked si chces kupit nieco original je to niekedy drahe a nemas istotu ci to pomoze...a je vela casopisov kde take veci radia najdi si www.novycasprezeny.sk a tam do vyhladavaca si daj napr.piling a mozno tam nieco bude o tom,je to casopis pre zeny...mozno ti to pomoze...

lolito

ale ja nemám problematicku pleť že sa mi robí akne alebo tak...mne sa práveže prestalo robiť..a ostali mi flaky po nom na dakim miestach tváári...ako na bokoch a tak...tak chcem aby zmizli...tak ale mohlo by mi pomoct to co vravis...do kremu dat kavu a riadne vysuchat to mi hned ta koza ziiide po jednom raze ak si to riadne vysuuucham?? ???? alebo ako to je ??

[zruseny12]

nie do vody,to musi byt do kremu aby ten krem bol drsny,sak raz za cas to mozes s kremom, ci vobec nemas krem?tak bolo vydno,ze je taka hladsia,ale ja radsej pouzivam masky,ako toto,lebo ja nemam az taku problematicku plet...ako ty...a nechce sa mi s tym patlat...ale tiez som mala,kym som neprisla na to ,co mi je lebo som alergicka a to sa ti hoci ,co na pleti ukaze...ale,chvala bohu uz to mam ok...ja by som na tvojom mieste isla ku kozmeticke a nehanbi sa,je to normalne...