FANTÁZIA :)

suns

juju rozpravaj.... nevjem, tiez sa snazim vymysliet nieco nove... ale dochadzaju napady:P tie zaviazane ruky su fajn, este tie oci mozu byt paradneee !! tak dajte este inspiraciuuuuuuuuuu

bmww

jujuj: pozeraš veľa filmov z 90 rokov. A píšeš same ošúchane veci, čo každý už raz skusil. A ten pravopis ...

jujuj

fuf tak ja mam riadnu fantaziu,,ale cervene pery,,,ble newem sa mi nelubia,,,volim bledsiu farbu,,,bo cervena,,,bose ako snehulienka,,,proste mi to pride cudne,,ale nehovorim niekomu to sekne...mno tak lubia puta, uviazat o radiator, alebo postel s bicom v ruke, v sexi obleceni, zaviazane oci,,,juj... alebo hry kto najprofesionalne vylize slahacku, cokoladku, potom napr. na stole,,,na kapote auta,,,,je strasne vela napadou. a ja rada hlavne take sexi,,,vzrusujuce...az do extremov...jujuj to sa da opisovat, rozpravat o tom aj cely den

bubina

tak nad tym som aj ja už premýšlala že aby to nahodou nejako nezneužil, ale chystám sa mu to dať až neskôr, možno až za nejaký rok ked ho budem úplne poznať, ale už teraz si myslím že by to neurobil....ale človek nikdy nevie....