Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solarium?

parlamentka

4kvietocek4 Keď už si rozhodnutá si pokožku dobrovoľne ničiť v soláriu, určite PRED tým použi krémy s ochranným UV faktorom!!! Odporúčam ti prečítať eBook o opaľovaní, kde sa dozvieš o tom, čo to vlastne to opaľovanie je a ako si nepoškodiť pokožku. Stiahneš ho ZDARMA napr. na samoopalovacisvet

4kvietocek4

chcem sa spytat ked idem do solarka a nechcem pouzivat kremy co su na solarko staci sa natriet obycajnym telovym mliekom ale kremom na opalovanie a kedy sa natiera pred ale po solarku

mirka 23

Milá Honda, do solárka sa určite odporúča krém(mlieko), ktorý je na to určený. Opáliš sa tak do hneda a nespáliš sa. Opáliš sa skôr. Určite to odporúčam.

honda666

Ahojte, chcela som sa spýtať, že keď idete do solarka používate špeciálny krem na solarko? Ako často tam treba ísť, keď tam idem po prvý krát a chcem sa iba tak jemno opáliť, nie príliš veľa? A to opálenie prebieha podobne ako zo slnka? Najprv do červena a potom to začne hnednúť?

suedenim

no s vlozkou by som tam neliezla..ak nepouzivas tampony tak pockaj kym ti neprejdu. Aj tak je blbost ist vobec s nohavickami do solarka, ved ti ostanu biele miesta:))

a ked

a ked nenosim tampony ale vlozky mozem tam ist v nohavickach??ja som totiz v zivote nebola v solarku..a chystam sa ale mam mat aj svoje dni..

suedenim

ja som dnes bola a mam aj svoje dni,dala som si tampon a hotovo:))pohoda..a chodim do leziaceho,si tam fajne oddychnem a hygieny sa nebojim,pani co to tam obsluhuje vsetko pekne predomnou vydezinfikuje

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solarium? - Fórum - ZDRAVIE.sk