SEX V MORI

Datail

No ak ja ti poviem, ze do grecka chodim na mesacne dovolenky uz 7 rokov a na mojej prvej dovolenke som po priboji nesiel asi 2 meduzy ( po kazdej ), tak neuveris:) vsak.. No aj tak, to bola len taka filozofia...

lea

ziadne meduzy, ja som dlho zila v Grecku a vela som sa kupala v mori a iba raz okolo mna plavala meduza, to by bola naozaj hlupa nahoda

livethedream

hej vsak ja som si to myslela, zeby to malo byt ok:) ale aj tak, treba sa popytat, nie?:))jj verim tomu ze to je coool, preto to chcem vyskusat aj ja :)))

Datail

ano.. slana voda je zdrava... ale neviem, ked ku tebe pri tom priplave meduza a prejde tvojmu priatelovi po tom, neviem, neviem, ci to este skusat budete;)

livethedream

ano, mojim snom je to vyskusat aj v mori..dufam, ze toto leto to uz vyskusame..:) tak som chcela vediet nazor a skusenosti tych, co to uz vyskusali, ci bolo vse, ziadne infekcie ci nechytili a tak..:)

kkkjjj

Vo vode sa tazko miluje, lebo ti vyplavi vlhkost z vaginy, okrem toho sa ti tam moze zaniest infekcia, ani gynekologovia to neodporucaju. Preco takto planujes? Pomilujes sa, ked na teba pride chut a miesto si urcite najdete. ja preferujem perfis hotelovu postel, ale aj niekdepomimo sa da...