Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odlúčenie na rok

petra25

mne vcera odisiel priatel na take 2 mesiace a poviem ti je to tazke nedokazala by som byt bez neho rok v ziadnom pripade to by nemalo ziaden vyznam a nemyslim si ze ked chce odist tak je namieste hovorit z jeho strany o laske moj priatel je cely nestastny ze musi odist najradsej by bol doma a ja s nim ale co uz taka je doba ale rok v ziadnom pripade to by sa mi domov vratil uplne cudzi clovek neviem si to predstavit to by nebol zivot

marcelka.

ano Jankaaa viem, ze to bude tazke, velmi tazke, ja som sa naplakala, jak diva, ale nelutujem to, lebo som vedela ze takto to pokracovat nemoze predsa....uvidis, vydychnes si po tom a vsetko bude fajn, ten PRAVY pride! URCITE!!! SOM SI ISTA!!!

marcelka.

mila jankaaa: ani neviem ako zacat a co ti vlastne napisat k tomu...necem sa prilis rozpisat , ale presne viem o com rozpravas...proste ide o to, ze sa lubite ale aj trapite, jednoducho k sebe nepasujete!
Mala som presne podobny pripad, bol v nemecku rok za ten cas sme spolu chodili, ale ten moj chodil domov kazdy mesiac na dva tri dni, ale to bolo aj tak velmi malo na spoznavanie sa atd....a nakoniec ked sa vratil nastalo domov, tak to vsetko stroskotalo, proste uz mal iny svet, bol iny...lubil ma sice a aj ja jeho, ale nebolo to ono a naco sa zbytocne trapit??? Ano bolo to tazke sa s nim rozist, lebo stale ma nieco knemu tahalo ale myslim ze cas vsetko zahoji a preboli to, len treba spravit prvy odvazny krok a ver ze potom budes stastnejsia, nebudes sa trapit, uvidis! neviem preco, ale ja si to myslim ze je to tak. A tiez ked bol doma a sme si volali, tak nikdy nemal cas lebo musel urobit toto a tamto....ked prisiel bolo dobre, ale ked sme spolu neboli bola to katastrofa, takze moja rada len tolko: dohodnite sa spolu , ze to asi nebude mat zmysel a ukoncite to v dobrom, ver tomu ze raz pride ten spravny chlap pre teb, som si ista!

jankaaa

ludia vcera mi narovinu povedal ze pre neho je praca na prvom mieste vztah na drhom,lebo ze pracu musi mat... toto nepovie clovek, ktori lubi, fakt nie... ked som mu to povedala, tak mi akurat povedal, ze to je moj nazor, myslim ze aj kazdeho ineho cloveka... ak tam pojde na 10 mesiacov, tak ze to skoncime, ze sa nebude trapit... ja som si ista ze by sme to vydrzali, lebo pol roka som uz fungovali tak ze sms, mobil, internet a nevideli sme sa a bolo to ok... neviem, fakt ma asi klamal alebo mu tak peniaze zatienili mozog...

leila

hmm,nas deli 570 km,zatial fungujeme uz par mesiacov s tym,ze sa snazime byt spolu aspon par dni cca kazdych 7 tyzdnov,nie je to lahke,ale ja dufam a verim tomu,ze ked sa chce,tak sa vsetko da...drzim palce

krejzygrl

ja som to zazila ale na 3mesiace, boli to MUKY.. potom prisla kriza .. skoro bol konec ale sme spolu doteraz a uz ho nepustim nikde

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odlúčenie na rok - Fórum - ZDRAVIE.sk