Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odlúčenie na rok

mirkaaa

moja zlata ja som to zazila na vlastnej kozi nebol to cely rok ale 10 mesiacov, kazdy den 4 hodky na skype bolo to tazke ale zvladli sme to.... DRZ SA

jankaaa

dobre ludia, dakujem za nazory, idem si lahnut lebo mi je dost na nic, ozvem sa este urcite aj zajtra, dakujem vam dobru noc papa

mademoiselle

Jani, jasne, ze sa to len tak neda, ked ho lubis, to je normalne. No ak ste z toho siteho mesta, tak ked robi aj dlho do vecera, tak myslim, ze keby sa chcelo, tak by sa aj dalo stretnut. No ale to len pre tvoje dobro, aby si sa netrapila dlhsie ako musis. Ale snad to vsetko dopadne dobre, uvidis, bude dobre

jankaaa

no ked robia vnutri sadrokarton, tak sa da robit aj za tmy, vo vnutri je svetlo... a zajtra potom zas robit a potom pojde na nocnu v nedelu

eljad

nechaj ho, nestoji za to aby ta uz teraz trapil!!! najdi si ineho, ktory bude respektovat Teba a Tvoje nazory. Fak sa mu nevnucuj

mademoiselle

Jani a to vecer teda co robi? Ved uz nie je ani vidno vonku, tak ymslim, ze by si na teba teda mal najst cas, ved hadam nie je nejaky zadubenec.

jankaaa

mademoiselle prosila som ho tolkokrat, ale on furt ze treba spravit to a to a to... a katka, som veriaca a modlim sa kazdy den za nas vztah, ale teraz je tohto uz dost, nezostava mi nic len sa modlit, chcem aby bolo vsetko ok, ale neverim tomu:-((( chcem verit ze to skonci dobre, ale vzdy je to tu ale...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odlúčenie na rok - Fórum - ZDRAVIE.sk