odlúčenie na rok

mademoiselle

JAni neboj, ved uz len zajtra a v pondelok uz budete spolu. Ja poznam takyto pocit, ked mame nejaky problem a musim cakat neikedy aj tyzden na rozhovor, takze klud a ver ze vsetko bude dobre. Musis mysliet pozitivne

mademoiselle

Jani, ja som to myslela obrazne. Ale hadam bude mudry a nezahodi to vsetko, takto je tazko, ale v pondelok sa s nim hlavne porozpravaj. Snad ti to vyde, budem na teba mysliet

mademoiselle

JAni, nnie je to iste, rozhodnut s amoze aj na letisku tesne pred odletom, ze nikam nejde. takze neplac este kym nic neni iste, bojuj a nevzdavaj sa!

jankaaa

no v pondelok lebo teraz prerabaju dom, sadrokarton, zatepluju a ze to chce s rodicmi rychlo dokoncit, aby sa jeho ocino nemusel s tym potom prplat sam, ked on odide:-((( on ide fakt prec:-((((

mademoiselle

JAni, vsetko mu to povedz, bud uprimna,a k si polaces, nevadi, ale bud uprimna, povedz,ako velmi ta to boli, ze ste prisli o babo,a ze ho potrebujes, ze je tvoja psychicka podpora. A radsej ho budes mat chudobneho tu, ako prachateho mimo SR. No je to tazke, ale zvladnete to, urcite

katka26

chlapi su tak zvlastne stavani, pre nich je priorita zabezpecit rodinu, byvanie... ten moj tiez nikdy nechapal, preco tolko placem, preco chcem, aby sa vratil, stale nasiel nove argumenty a ja som tie svoje stracala. keby on nechcel vydrzat, tak ja by som nevydrzala takto zit, to som si ista.

jaja

sorry ale nepoteším ťa, mne bývalý odišiel na polroka, a následne to aj skončilo, neverím na vzťahy na dialku.
ale niekomu to vydrží...

mademoiselle

JAni, tak rozhodne mu teda povedz, ze aj teba boli, ze ste prisli o babo, moze sa s tym takto vyrovnavat, to je pravda. A ak chces abbao, tak mu to povedz, ze chces s nim mat babo, hoci aj hned a ze peniaze nie su vsetko, to by mal aj on vediet. Hlavne nech je s tebou. JA len dufam, ze sa rozhodne spravne. Inak preco sa mozte spolu rozpravat az v pondelok?