som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...

Príspevok v téme: som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...
katastrofa

ahojte mam vazny problem,som v piatom mesiaci tehotenstva a neviem co dalej...ono je to na dlhe rozpravanie ale v skratke priatel ma nechal ked sa dozvedel ze som tehotna a teraz som uz v piatom mesiaci, nezvladam to..rodicia o tom nevedia..neviem co dalej..musim im to povedat lebo uz to zacina byt vidno..ale bojim sa ich reakcie, chcem to malicke ale neviem co robit...

Volumka

Nechcem nič predpovedať, ale aby sa tej/ tým babám niečo podobné neprihodilo ak sa takto budú "zabávať" na iných... neprajem nikomu nič zlé, ale mali by sa vžiť do jej kože...

mademoiselle

chudatko, dufam, ze bude v poriadku aj ona aj babatko. Asi bude este stale v nemocnici, mozno je na rizikovom a nechali si ju tam. Lutujem to dievca, ma to strasne tazke, ale dufam, ze jej to dietatko vsetko toto trapenie vynahradi. Aj ked si to neprecitas katastrofka teraz,ale drzim ti palce,

jabllcko

Uz sa nemozem pozerat na tieto bludy;nechcela som sa vyjadrovat ale neda mi;ANI JEDNA Z TYCHTO UCASTNICOK NA TOMTO FORE NIE JE KATASTROFKA !!cudujem sa ci im to nie je hlupe zabavat sa na cudzom nestasti.Dufam ze vas postretne nieco podobne a ostatni si z toho budu robit srandu.A ako viem,ze ani jedna neni katastrofka? Ja som si s katastrofkou pisala emaily a naposledy sa ozvala 19.4. odvtedy ani prihlasena nebola a naposledy ked sme pisali tak mi nechala spravu,ze ma po nu niekto prijst ze ide do nemocnice,lebo zacala krvacat.Takze predpokladam,ze je v nemocnici alebo nieco podobne.Len dufam,ze neprisla o babatko :(

katastrofa

paneboze..ja som prava zakladatelka temy..pisala som aj o 15:31...som to ja len vdaka tymto pubertiackam vas o tom uz asi nepresvedcim..

Martin_242

Nie, ani jedna z týchto chuderiek nieje zakladateľka témy - katastrofa.
Ale je od vás poniektorých veľmi milé tešiť sa z niekoho neštastia.
Na každého raz príde...

debie18

ludia,vy im verite?podla mna ani jedna nie je "prava" katastrofa,zrazu sa objavili a kolko ich tu je,len si robia srandu poblaznene pubertiacky,ja si myslim ze ked sa katastrofa ozve tak to hned zbadame,ale tieto tu,len si srandu robia