som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...

Príspevok v téme: som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...
katastrofa

ahojte mam vazny problem,som v piatom mesiaci tehotenstva a neviem co dalej...ono je to na dlhe rozpravanie ale v skratke priatel ma nechal ked sa dozvedel ze som tehotna a teraz som uz v piatom mesiaci, nezvladam to..rodicia o tom nevedia..neviem co dalej..musim im to povedat lebo uz to zacina byt vidno..ale bojim sa ich reakcie, chcem to malicke ale neviem co robit...

katastrofa

Boze, niekomu tu robi dobre pisat pod mojim nickom:( vsetko je v poriadku, nasi su zlati, len nemam mnoho casu, vsetkym vam dakujem za podporu, rozpisem sa vecer! Och, tesim sa na casy, ked budem mamou:)

krisha

no, ludia su naivni, len sa nezlakni, ked si ta da niekto vypatrat podla IP adresy a jednu ti treskne po papuli, aby si si zapamatala, ake to je zabavne, odrbavat ludi a robit zo seba chuderu...vlastne ty ju nemusis robit...ty nou si
Len, aby sa ti to vsetko neprihodilo....

katastrofa

ale no tak ludia co sa neozyvate?...dobre som sa na vas bavila ked ste to tu rozoberali...len vas pekne prosim ziadne oblecenie pre batolata mi neposielajte lebo ziadne nepotrebujem :P....sorry len skuska ci su ludia fakt taki naivni..

ivka123

no, mne tiez uz od puberty par rockov ubehlo, hoci este ani stara nie som:-) katastrofe vyjadrujem svoju podporu - inac, toto je jedina tema, ktoru mam ulozenu v "oblubenych", aby som vedela co sa deje. dufam ze sa ozve cim skor a velmi drzim palce...