ČO SA S NÍM STALO????

Príspevok v téme: ČO SA S NÍM STALO????
ellla

moj mazel sa velmi zmenil. Funguje to takto asi 4 roky. Sme spolu uz 15 rokov a posledne roky je doma velmi zadumcivy, vecne je za PC a nevnima ma ked mu nieco hovorim, len pozera akoby do blba...a nic.Zato medzi znamimi tam pocut len jeho, urehotany a ukecany.A stratil aj tie plamienky v ociach co ich kedysi mal ked na mna pozrel. Zda sa mi ako keby bojoval sam so sebou, nevedel co chcel a ma obcas aj take depresivno-melancholicke stavy a aj zmeny nalad smutok a taku ako keby falosnu dobru naladu...no fakt neviem co to je. A v poslednej dobe je ku mne dost zly, len ma kritizuje a krici.Manzel ma 40 rokov. Poradte prosim...

jablonka

datail, tak vidis, nie je to len moj pocit, ze si skor mladsi - tipovala som ti 18, ellla 20 rokov.
musis s tym nieco robit :-)))) ked pises, ze mas 30-40.
ale to sa u vrcholovych sportovcov stava, ze posobia mladsie....

ellla

...neistota je horsia ako poznanie. ja uz pravdu poznam, takze musim pozbierat vsetky sili a zacina dalsia etapa.prepacte, nechcem to uz rozoberat, hrozne to boli, musim si to vysporiadat v sebe v klude. tak sa majte, ste mili, ze sa zaujimate.zelam Vam aj sebe uz len vsetko dobre v zivote. Pekny vecer, dni, tyzne, roky...

ellla

dieta je ok, vidi ze to uz dlho nie je v poriadku.je dospele - je to v poriadku v tomto smere. stoji pri mne-vidi ako tisko trpim.ano priznal sa mi. je fakt koniec a musim sa s tym vyrovnat. niekde v podvedomi om to aj vedela.....nevadi musim sa pozbierat a bude dobre. som samostatna jednotka, tak to nejak s bozou pomocov zvladnem.

Datail

ano priatelku mam;) ale to, kolko rokov mam, ti radsej napisem emailom:D ak to chces tak velmi vediet.) ale napis, co sa udialo>)

ellla

PS:neviem preco, ale typujem ze mas okolo 20 rokov, lebo starsi muzi uz maju trocha ine, neviem mozno uz sebeckejsie nazory....alebo neviem ako to pomenovat a typujem ze mas priatelku...hmmm???