ČO SA S NÍM STALO????

Príspevok v téme: ČO SA S NÍM STALO????
ellla

moj mazel sa velmi zmenil. Funguje to takto asi 4 roky. Sme spolu uz 15 rokov a posledne roky je doma velmi zadumcivy, vecne je za PC a nevnima ma ked mu nieco hovorim, len pozera akoby do blba...a nic.Zato medzi znamimi tam pocut len jeho, urehotany a ukecany.A stratil aj tie plamienky v ociach co ich kedysi mal ked na mna pozrel. Zda sa mi ako keby bojoval sam so sebou, nevedel co chcel a ma obcas aj take depresivno-melancholicke stavy a aj zmeny nalad smutok a taku ako keby falosnu dobru naladu...no fakt neviem co to je. A v poslednej dobe je ku mne dost zly, len ma kritizuje a krici.Manzel ma 40 rokov. Poradte prosim...

ellla

Datail, tak co si volny???(povedz, ze hej, povedz, ze hej - to si len tak sepkam, ale bud uprimny, OK???)
Ved ked nic, tak nic, aspon mi budes dobry kamarat-pradca:-)) Tak ja uz idem varit, lebo uz tiez tu dlho maniacim a praca caka...Pekny vecer vam prajem. ...a ked Vas este nejake dobre rady napadnu, tak sem s nimi ja si ich neskor presitam:-)

zrrzka

ty si sikovna....:-)) prave sa mi zacal datail pacit, teda jeho pismena...

na tvojom mieste by som, podla rad psychologov, na papier napisala plusy a minusy vztahu s manzelom a rozhodla sa..

Datail

hehe.. dakujem:)

ak ma 18, je to dievca ci chlapec?

ludia dospievaju psychicky tak, okolo 24.. muzi skor, ako zeny.. ale rozvod by mali zvladnut, uz okolo 18.. urcite topochopi a pomoze ti...

Datail

chlape.. s prostatou to nebude.. urcite... neplet to tu...

moze to zmenit psychiku muza, ale nie tak, ze zacne chtovat s 10 rokov mladsimi babami.. hormony produkuju semenniki, nie prostata...

ellla

Datail, dieta ma 18. A Ty si zenaty?Lebo keby si bol volny tak by som Ta hned zacala balit,lebo tak uvedomeleho chlapa by som si nedala ubziknut:-)) To myslim uprimne teraz.

Datail

Ak chces, mozem s nim popisat na pokeci... Ci uz o tom, ako sa sakramentsky sprava, alebo, ci nechce najst nejaku babu na pokec atd... najdi si v pocitaci zlozku cookies a tam uvidis, ak hesla a login ID sa na tvojom PC pouzivali.. alebo skus automaticke doplnovanie...