ČO SA S NÍM STALO????

Príspevok v téme: ČO SA S NÍM STALO????
ellla

moj mazel sa velmi zmenil. Funguje to takto asi 4 roky. Sme spolu uz 15 rokov a posledne roky je doma velmi zadumcivy, vecne je za PC a nevnima ma ked mu nieco hovorim, len pozera akoby do blba...a nic.Zato medzi znamimi tam pocut len jeho, urehotany a ukecany.A stratil aj tie plamienky v ociach co ich kedysi mal ked na mna pozrel. Zda sa mi ako keby bojoval sam so sebou, nevedel co chcel a ma obcas aj take depresivno-melancholicke stavy a aj zmeny nalad smutok a taku ako keby falosnu dobru naladu...no fakt neviem co to je. A v poslednej dobe je ku mne dost zly, len ma kritizuje a krici.Manzel ma 40 rokov. Poradte prosim...

ellla

ja viem ze tam robi nieco nekale, lenze on ma uz nepocuva, ignoruje ma a neviem s tym pohnut. Skonci sa to niekedy taka zavislost alebo to bude robyt do 100-vky????

livethedream

hmm, tak ak uz ta raz podviedol, tak neviem, o com teraz premyslas, ella, vidis, asi nevie, co je to byt verny...a jeho city k tebe uz nebudu take horuce...myslim, zena tvojom mieste by som uz davno taky vztah(manzselstvo)ukoncila.samozrejme, je to len na tebe.ak ti taky vztah vyhovuje, nie je potom co radit....

Datail

No tak mu to povedz na rovinu.. Su dve moznosti.. Bud si chatuje s mladsimy babami, alebo zmenil orientaciu...

Skor to prve, povedz mu, stylom, aky povazujes za najprivetivejsi, ze vies o tom, co na azete robi a ze toto trpiet nebudes.. fakt, byt tebou, ak sa este tomu rozhovoru vybyva, tak ho necham..

elll

Uz som mu raz na takuto znamost o 14 rokov mladsiu od neho prisla. Sslubil mi ze je koniec a vydrzalo mu to asi mesiac. A este zopar takych vsetko podobnych veciciek som mu prehliadla lebo som si myslela ze to skoro skonci ale nic sa nedeje a ja mam tiez len jedny nervy.Fakt sa s nim neda rozpravat. Jeho to zatazuje taka komunikacia a uteka pred riesenim problemov:-((

zrrzka

priklanam sa k nazoru livethedream.. ak chodi na azet, tak tam chatuje s babami, to je urcite 100 %..

a prepac, chodim na pokec a kua nie som.. ale davam za pravdu, je to stranka pre hladanie niekoho na nezavazne stretnutia..

Datail

No mam take skusenosti, ze na AZET Pokec chodia najma teenageri a same ( s prepacenim za vyraz ) kurvy, skus to navstivit aj ty.. sama uvidis, ako sa tam ludia hladaju cez verejny chat " Hladam chlapa na nezavazny sex atd"... Ale tento negativny postoj je len moj, uz som tam nebol dlho z hore uvedenych informacii... Ale myslis, ze je to takto aj teraz.. Mozno, ak vies jeho nick a vies do akej miestnosti chodi, skus sa prihlasit na ten pokec aj ty a popisat s nim ako niekto, koho nepozna a zistis o co mu tam vlastne ide... Su tam aj blaznive teenagerky, ktore sa vylecu nafotia sa a daju si to do vlastnych fotoalbumov... ale ak sa rozhodnes popisat s nim, ako niekto koho nepozna, registruj sa pod nickom, ktory nepouzivas, aby si sa neprezradila a zvol aj ine stylizovane vety, ktore nie su pre teba typicke...

livethedream

no, tak ja osobne si myslim, ze ak chodi na azet, tak zaziva pravdepodobne druhu pubertu a ziada sa mu nieoc nove, nejake dobrodruzstvo:)takze pravdepodobne ta, bud podvadza, alebo aspon virtualne, ak nie fyzicky, a dobre sa poistil, ked si vsetko zakodoval..je to maximalne podozrive.a kto nema ciste svedomie, tak sa sprava tak, ako popisujes, ze sa sprava on.prinut ho vyjadrit sa, ze co bude s vami a vasom vztahom. urcite ani ty nechces zit s niekym, kto ta podvadza.tak nech ti povie pravdu.nenaliehaj nanho nervozne, povedz mu to kludne, ze mas pocit, ze nieoc nie je stopro v poriadku a rada by si to vyriesila, ak neprejavi ziaden zaujem, rozved sa

ellla

Tak chodi hlavne na AZET-ko a ked pridem do izby je nervozny,ze ho spehujem a rychlo to prepne na hry na markizackej stranke alebo si spusti hru hokej. Vsetko ma heslovane aj mobil aj postu a rozpravat sa vobec o tomto nasom probleme nechce, len je stale zadumcivy...