ČO SA S NÍM STALO????

Príspevok v téme: ČO SA S NÍM STALO????
ellla

moj mazel sa velmi zmenil. Funguje to takto asi 4 roky. Sme spolu uz 15 rokov a posledne roky je doma velmi zadumcivy, vecne je za PC a nevnima ma ked mu nieco hovorim, len pozera akoby do blba...a nic.Zato medzi znamimi tam pocut len jeho, urehotany a ukecany.A stratil aj tie plamienky v ociach co ich kedysi mal ked na mna pozrel. Zda sa mi ako keby bojoval sam so sebou, nevedel co chcel a ma obcas aj take depresivno-melancholicke stavy a aj zmeny nalad smutok a taku ako keby falosnu dobru naladu...no fakt neviem co to je. A v poslednej dobe je ku mne dost zly, len ma kritizuje a krici.Manzel ma 40 rokov. Poradte prosim...

assys

Ahoj.. Skus si pozriet historiu, na ake stranky chodi, mozno chodi na stranky, ktore su take, ze vyvolavaju zavislost.. Su to naprkilad hry ako travian, divoke kmeny, ktore su nie pre deti, ale pre dospelych muzov, vo veku tvojho manzela...

Alebo ked chodi na stranky ako su psychologicke poradne, tak ma nejaky problem, ak na taketo stranky chodi, precitaj si jeho prispevky, aky je jeho problem...

To je to co viem poradit.. Mozno, ze Vas zivot je monotonny, a preto sa tak zmenil, ak je to kvoli tomu, skus nieco pre neho pripravit, nieco exoticke... Ale najprv pozri historiu internet prehliadavaca a napis nam, na ake stranky chodi, pretoze 4 hodiny denne za PC je uz prilis..

veronika

ahoj ellle, ja sice som s priatelom len dva roky necele, ale spolu uz zijeme...nebudem teraz ale hovorit o nas, ale o jeho rodicoch, oni su spolu uz 30 rokov, a tiez nieco podobne zazivaju, frajerova mama mi prezradila, ze jej manzel je v poslednom case moc tichy, velmi sa nerozpravaju, takmer vobec...ale moze to byt vytazenostou z prace...a aj tym, ze su spolu tak dlho, ze si dokopy uz nemaju hovoirt ani ak e zazitky...kazdy den ten isty rezim..ale vies, dolezite je, co jeden pre druheho zamenate, skus sa snim porozpravat, povedz mu , ze si smutna a ze chces vediet, co sa deje..a ci chce s tebou este byt..ake povie, ze ta lubi nadovsetko a neopustil by ta nikdy...len ma zle obdobie...tak je to jasne..musis ho prinutit sa vyjadrit..co ho tazi..ak neprestane na teba kricat a bude na teba stale zly,nebude ti chciet nic vysvetlit, tak to uz bude na zvazenie, ci v takom vztahu dalej zotrvavat.

mademoiselle

Ahoj, no neviem co poradit,a le rozpravala si sa s nim o tom? MOzno len "starne", clovek sa meni pocas svojho zivota. NO a mozno ma nejake problemy a nechce ta tym zatazovat. A potom je nervozny, ze to nevie vyriesit. No neviem, ale asi skus hlavne ten rozhovor, ked ste spolu tak dlho, za ten cas by si ho mala najlepsie poznat.