Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chalan vs problem

Príspevok v téme: chalan vs problem
nemozna

ahojte mam maly problem s jednym chalanom, respektive s mojim asi uz byvalym naj kamaratom, nadejnym partnerom alebo este ako ho mozem nazvat ....spoznali sme sa v zime bol to strasne super chalan no pred nejakym casom riesil s mojou naj kamoskou ...vztah bolo to asi tak v lete no ,,ukoncili to "skor to ostalo take nedopovedane . Zacal mi pisat prezvanat a priznal sa ze by nieco chcel . Videlasom ako sa pozera a ze sa mu asi dost pacim no brala som ho len ako kamosa kedze som hoeste dobre nepoznala totiztoja potrebujem trosku casu na to spoznat chalana az potom zistit ci k nemu nieco citim ...kamoska ta moja naj cize jeho byvala sa vratila domov na prazdniny ked som mu povedala ze len ho mam rada len ako kamosa a aj kamoske sice nam dopriala zeby sme boli super parik dali sa opatdokopy a mne potom doslo ze ajaj nieco v mojom vnutry sa pohlo no nechala som to tak lebo sa s nim dalo fajn pokecat a ked sme chodili von s partou proste dohodli sme sa isli a bolo super ...nebol problem aj ked sme isli len my dvaja uplne vsetko som mu mohla povedat aj tej mojej naj kamoske volavali sme si uplne mi to stacilo i ked tazko sa mi pozeralo na to ako sedia spolu pochytani asi zalubeni ..no v poslednom case ma zacali obaja ignorovat prestali prezvanat volat zaujimat sa aj ked ho stretnem v meste je taky akoze cao ..no vzdy sme chodievali cez vikendy von teraz sa uz ani neozvu alebo sa na druhy den dozviem ze oni boli mna nevolali a vtierat sa im nechcem niesom ten tip ...ked ma nechcu tak ok ale vadi mi to stve ma to lebo ich mam moc rada ....mavala som niekedy pocit ze sa on na mna diva tak inak ze ma ma radsej ako len kamosku este stale a mozno ta kamoska ziarli ..neviem co v tom je fakt ma uz nemaju v parte radi ???alebo chcu byt sami ???mozno im leziem na nervy ???ja uz neviem trapi ma to ....viem ze ten chalan ju lubi taze mozno to nebude tou ziarlivostou zo strany mojej kamosky no neviem ...poradte co dalej mam uz z toho depky a opytat sa ich na rovinu to neni naj napad ...

nemozna

no praveze oni sami niesu lebo chodia von s nasou partou nikdy sme neboli len traja ...cezden su spolu ale vecer sme chodili ako parta posediet a oni ma prestali volat ..a viem ze mu niesom lahostajna ...aspon sa tak nespraval az teraz

veronika

moj nazor je: ti dvaja sa asi lubia, a chcu byt sami, myslim, ze traja to je moc. tak to pochop a nevyhladavaj ich pritomnost, pokym ta sami neoslovia. respektuj ich vztah a orientuj sa na inych ludi. ano, mozes ich mat rada, ale mozno proste chcu byt sami a nemaju teraz potrebu travit cas s tebou.

nemozna

no mne zalezi len na tychjto dvoch mne ide o to aby ste mi poradili co dalej lebo asi mam dost rada toho chalana ale staci akostane aj kamosi len chcem byt s nim a on ma odstrkuje a viem ze to nieje tym zeby som mu nesedela abo otravovala ho

zuzanas

No neviem píšeš o parte ale neviem či myslíš len vás troch alebo aj niekoho iného. Keď sú aj iný v parte tak choď von s nimi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chalan vs problem - Fórum - ZDRAVIE.sk