Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brazilska depilacia

petra_beauty

Ja som túto depiláciu absolvovala, celkom som sa bála, ale musím povedať že to prebehlo v celku v pohode... Určite to záleží od danej kozmetičky a vôbec celkového prostredia, ale myslím si že ak sa nebudete hanbiť a celkovo sa uvoľníte tak by to malo byť v pohode. Tu je celkom pekne zhrnuté niečo o depilácií alebo aj konkrétne o tej brazilskej: kralovstvizen.cz

Tatiana8765

to:miamiaw
bola som na brazílskej depilácii voskom,a zrejme kozmetička potiahla zlým smerom, alebo ja som zle pridržala pokožku a stalo sa mi, že sa mi natrhla koža(malého pysku z vonky),dosť to bolí nevieš poradiť čo s tým,prosííííím.alebo ako tomu predísť,lebo výsledok je hladučká pokožka,so žiletkou sa to nedá porovnať.ale mám obavu to skúsiť potom znovu

kvietoček

Ahojte, prosím Vás ,viete niekto o stránke nefretete? jedná sa o to, ze neviem či funguje, jedná sa o orientálnu depiláciu..objednala som si krém a neozvali sa mi, len mi vyskočil nejaký eror akoby stránka nefungovala...neviete kde inde by sa dala zohnať tá zmes na orientálnu depiláciu? Díky ;)

zizalka

baby a nezarastaju vam po tom chlpky? lebo ja som tak trosku masochistka ja sa tam dolu epilujem :D lenze obcas sa stane ze mi zarastu a je to dost neprijemne pretoze su uz jemne a nedokazu sa prerezat cez pokozku tak rastu pod nou :( skusala som peeling a nepomohlo mate nejake rady ?

zizalka

baby a nezarastaju vam po tom chlpky? lebo ja som tak trosku masochistka ja sa tam dolu epilujem :D lenze obcas sa stane ze mi zarastu a je to dost neprijemne pretoze su uz jemne a nedokazu sa prerezat cez pokozku tak rastu pod nou :( skusala som peeling a nepomohlo mate nejake rady ?

lolila

urcite odporucam, mne to bolo robene takou medovou zmesou, bolelo to velmi malo, a zobralo to vsetky chlpky zo vsadial :)...okrem takych malych kratkych bezfabnych ktore ani nevidno

Zuzzua

Dobry den,
chcela by som opytat, aky je rozdiel medzi brazilskou depilaciou a depilaciou voskom v oblasti bikin. Dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.