Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brazilska depilacia

laraa_

Ahojte!
Neviete mi poradit, kde robia brazilsku depilaciu v Presove prip. v Kosiaciach? A co to cca stoji. Velka vdaka! :)

iloevyou

Na Brazil chodím pravidelne a neviem si ten úžasný pocit hladkej pokožky vynachváliť. čo sa týka bolesti...bolí to, ale nie je to nič nevydržateľné a tych 20minút v salóne stojí za to, že 6 týždňov mám pokoj.

tynuska

Dámy, brazilská depilace se nedělá voskem, ale cukrovou pastou. Metodika postupu je trošku odlišná. Brazilskou depilaci nabízí v BA na Klincove 30, Medical Beauty

Zuuuuzzzz

pre tie, ktore brazilsky vosk odskusali v bratislave, mozete prosim odporucit nejaky dobry salon, kde s touto procedurou maju skusenosti a prevadzaju ju hygienicky? ja sa nechavam depilovat v new yorku, a mam dost obavy zverit sa nejakej slovenskej kozmeticke, kedze tu brazilska depilacia este nie je taka rozsirena.
dakujem.

miamiaw

Leanne radsej chod najskor ku kozmeticke a vsimni si ako to robi, bo si mozes sama aj ublizit, tam ide o to aby si vedela do ktorej strany mas trhat a kde pridrzat

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brazilska depilacia - Fórum - ZDRAVIE.sk