ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Posilnenie imunity

Príspevok v téme: Posilnenie imunity
jano jankovic
Detaily

Ahoj, poradi mi niekto ako posilnit imunitu? Mam neustale inginy, zapalene hrdlo a mimo tychto obdobi sa citim strasne psychicky aj fyzicky vycerpany.takze moja imunita je takmer ziadna.Pomozete?

Janyna
Detaily

Zsazsa,prosím,to by aj mna zaujímalo,ako si si konkrétne vyliečila ten reflux,možno by to pomohlo aj viacerím,ďakujem.

Osmany
Detaily

Pre zsazsa: prosim Ta ako konkretne si liecila reflux. Takisto uz par rokov uzivam lieky a navrhuju mi operaciu. Mozes mi prosim poradit, ako sa dat tomu vyhnut a vyliecit to? Prosim napis email na: budzko@pobox.sk. Vopred vrela vdaka.

zsazsa
Detaily

V pohode by som pani mohla napisat nech je vela cesnaku a užíva veľa vitamínu C, ale jednoducho iba to nie je dostatočné pre posilnenie imunity. Ja mám veľmi dobré skúsenosti ohľadne uvedenej kapsuly. U mňa slabá imunita a nedostatok vitamínov spôsobilo nielen neustále prechladnutia a tak, ale hlavne reflux, z čoho som sa tiež vďaka správnemu užitiu vitamínov, minerálov, stopových prvkov dostala. Hoci mi lekári povedali, že doživotne musím užívať lieky, alebo pomôže iba operácia.

talentmania
Detaily

No ako pozeram tak uz zacina obdobie pre dalsie zisky farmaceutickym firmam.Uz zacnu v reklamach ponukat vsetko mozne na prechladnutie cez leto to je ohladom bolesti v klboch:D))a cez zimu na kasel teplotu a plny nos:))

Maros75
Detaily

Polyoxidonium je silný stimulátor imunity. Samotné podávanie preparátu vedie k značnej aktivácii schopnosti imunitného systému reagovať na cudzorodé antigény a zneškodňovať patogénne mikroorganizmy a bunky ako aj rozpustné toxíny a škodlivé mikročastice. Imunofarmakologické mechanizmy pôsobenia polyoxidonia v organizme boli detailne preštudované a ich pôsobenie je vyjadrené v nasledujúcich vplyvoch preparátu na konkrétne články imunogenézy:

Čítajte viac: primar.sme.sk

zsazsa
Detaily

Ja som dosť často chorá, antibiotiká už nemôžu prísť u mňa v úvahu. Známa mi poradila skúsiť niečo na posilnenie imunity. Jedná sa o doplnok výživy s obsahom betaglukánu. Doteraz som si ho musela objednávať v zahraničí, ale už sa dá zakúpiť aj v SR. Je to kapsula DrImmune, ktorá má vysoký obsah betaglukánu (z kvasiniek). Je to jeden z najlepších Wellmune Wgp Beta glukánov, ktorý dokáže významne stimulovať prirodzenú imunitu (podľa viacerých výskumov), o ktorých sa viete dočítať na strane www.drimmune.sk . Mne osobne pomohol, dá sa povedať, že v tomto roku som bola chorá len raz a to som ešte nebrala tento posiľňovač imunity. Dúfam, že som vám trošku pomohla.

sasanka001
Detaily

mne osobne velmi pomahaju echinaceove kvapky od Dr. Theissa...a ani nie su velmi drahe-okolo 3,50€ vzdy tak raz za 3 mesiace si kupim jedno balenie a praventivne vyberiem..alebo ked citim, ze na mna ide choroba, tak davkujem podla navodu a vacsinou zaberie a choroba neprepukne..

Betuškaa
Detaily

Každý mesiac ma trápi choroba (angína)a v zime aj zápal priedušiek. Nestihnem dobrať jedny antibiotiká a už som zase chorá.Som z toho zúfalá . Takto sa to opakuje už zopár rokov.Mám nastúpiť do nového zamestnania ako učiteľka a bojím sa že to s mojou imunitou nezvládnem.

komovaa
Detaily

Odporúčam Vám Bunkovú výživu imunita vzniká v črevách treba prečistiť organizmus a doplniť výživu, to znamená kvalitnú bielkovinu (vedeli ste, že bielkoviny sa významne podieľajú na tvorbe imunity?) a všetky vitamíny a minerálne látky.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.