FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Posilnenie imunity

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Posilnenie imunity" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    jano jankovic20.01.06 08:00??.??.184.61

Ahoj, poradi mi niekto ako posilnit imunitu? Mam neustale inginy, zapalene hrdlo a mimo tychto obdobi sa citim strasne psychicky aj fyzicky vycerpany.takze moja imunita je takmer ziadna.Pomozete?

• Janyna31.01.12 14:38??.??.179.8

Zsazsa,prosím,to by aj mna zaujímalo,ako si si konkrétne vyliečila ten reflux,možno by to pomohlo aj viacerím,ďakujem.

• Osmany31.01.12 13:28??.??.22.73

Pre zsazsa: prosim Ta ako konkretne si liecila reflux. Takisto uz par rokov uzivam lieky a navrhuju mi operaciu. Mozes mi prosim poradit, ako sa dat tomu vyhnut a vyliecit to? Prosim napis email na: budzko@pobox.sk. Vopred vrela vdaka.

• zsazsa12.09.11 09:27??.??.88.46

V pohode by som pani mohla napisat nech je vela cesnaku a užíva veľa vitamínu C, ale jednoducho iba to nie je dostatočné pre posilnenie imunity. Ja mám veľmi dobré skúsenosti ohľadne uvedenej kapsuly. U mňa slabá imunita a nedostatok vitamínov spôsobilo nielen neustále prechladnutia a tak, ale hlavne reflux, z čoho som sa tiež vďaka správnemu užitiu vitamínov, minerálov, stopových prvkov dostala. Hoci mi lekári povedali, že doživotne musím užívať lieky, alebo pomôže iba operácia.

• talentmania09.09.11 18:30??.??.56.211

No ako pozeram tak uz zacina obdobie pre dalsie zisky farmaceutickym firmam.Uz zacnu v reklamach ponukat vsetko mozne na prechladnutie cez leto to je ohladom bolesti v klboch:D))a cez zimu na kasel teplotu a plny nos:))

• Maros7509.09.11 18:08??.??.68.195

Polyoxidonium je silný stimulátor imunity. Samotné podávanie preparátu vedie k značnej aktivácii schopnosti imunitného systému reagovať na cudzorodé antigény a zneškodňovať patogénne mikroorganizmy a bunky ako aj rozpustné toxíny a škodlivé mikročastice. Imunofarmakologické mechanizmy pôsobenia polyoxidonia v organizme boli detailne preštudované a ich pôsobenie je vyjadrené v nasledujúcich vplyvoch preparátu na konkrétne články imunogenézy:

Čítajte viac: primar.sme.sk

• zsazsa09.09.11 16:27??.??.88.46

Ja som dosť často chorá, antibiotiká už nemôžu prísť u mňa v úvahu. Známa mi poradila skúsiť niečo na posilnenie imunity. Jedná sa o doplnok výživy s obsahom betaglukánu. Doteraz som si ho musela objednávať v zahraničí, ale už sa dá zakúpiť aj v SR. Je to kapsula DrImmune, ktorá má vysoký obsah betaglukánu (z kvasiniek). Je to jeden z najlepších Wellmune Wgp Beta glukánov, ktorý dokáže významne stimulovať prirodzenú imunitu (podľa viacerých výskumov), o ktorých sa viete dočítať na strane www.drimmune.sk . Mne osobne pomohol, dá sa povedať, že v tomto roku som bola chorá len raz a to som ešte nebrala tento posiľňovač imunity. Dúfam, že som vám trošku pomohla.

• sasanka00103.08.11 15:25??.??.246.245

mne osobne velmi pomahaju echinaceove kvapky od Dr. Theissa...a ani nie su velmi drahe-okolo 3,50€ vzdy tak raz za 3 mesiace si kupim jedno balenie a praventivne vyberiem..alebo ked citim, ze na mna ide choroba, tak davkujem podla navodu a vacsinou zaberie a choroba neprepukne..

• RNG03.08.11 14:17??.??.254.77

Imunoglobuliny, latky ktorymi sa telo brani proti nakazam su bielkovinne latky.

• Betuškaa03.08.11 08:54??.??.6.148

Každý mesiac ma trápi choroba (angína)a v zime aj zápal priedušiek. Nestihnem dobrať jedny antibiotiká a už som zase chorá.Som z toho zúfalá . Takto sa to opakuje už zopár rokov.Mám nastúpiť do nového zamestnania ako učiteľka a bojím sa že to s mojou imunitou nezvládnem.

• komovaa05.04.11 10:36??.??.128.97

Odporúčam Vám Bunkovú výživu imunita vzniká v črevách treba prečistiť organizmus a doplniť výživu, to znamená kvalitnú bielkovinu (vedeli ste, že bielkoviny sa významne podieľajú na tvorbe imunity?) a všetky vitamíny a minerálne látky.

www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

• angie11111131.03.11 11:19??.??.214.157

Ahojte,na posilnenie imunity doporučujem užívať THIANSHI. V minulosti som mala veľmi časté problémy s prechladnutím (od spodu),tabletky mi doporučila farm.pracovníčka,ktorá tiež mala podobné problémy. THIANSHI užívam už druhý rok /1tabl.každé ráno/a problémy ustúpili. Funguje to, ale len po dlhodobom užívaní môžete očakávať prvé výsledky a to najskôr tak po 3 mesiacoch... Vyskúšajte a peniaze neľutujte, skutočne ich investujete do svojho zdravia.

• zázvor01.02.11 23:39??.??.172.78

Najdi si na google ,,zázvor" ako liek.Pijem z neho čaj dva týždne a cítim, že sa imunita zlepšuje aj problémy so zahlienením.Sú tam aj návody .Zázvorový čaj, alebo nastrúhať zázvor, celá škorica, klinčeky, med, citron. Treba vyskúšať.Skúšala som aloe a všetky možne prípravky. Toto mi zatiaľ najlepšie pomáha.Prajem uzdravenie.

• stan.01.02.11 21:36??.??.37.142

ŠPORT

• ewiqa22.02.10 10:43??.??.98.119

VITAMIN C

• tery17.02.10 11:19??.??.104.236

moj syn má 2.roky.Od roka je stále chorý a má aj bacila v nose.Teraz mu alergička dala lieky ribomunyl.Bral ich 4.mesiace a má sa omnoho lepšie.Odporučam.

• majaj10.02.10 12:23??.??.36.29

A čo hovorite na Colostrum? Vraj velmi pomaha na zlepšenie imunity..alebo je to len reklama?

• moončik10.02.10 10:16??.??.125.159

ahojte,

hlavne, imunitu poškodzujú aj lieky, hocičo chemické, čiže v žiadnom prípade to neriešte žiadnymi liekmi!!!

moja rada: jedzte BIO GOJI - dá sa kúpiť v bio obchodoch, a je to najzdravšie ovocie na zemi, stačí malá hrsť - asi 20 - 30 sušených plodov goji denne..

ďalej niekoľko pohárov zeleného čaju denne, ale najlepšie sypaného, jednu dávku si môžete zaliať aj dvakrát..

ďalšie také čisto prírodné lieky sú tá spomínaná hliva ustricová a aloe vera.. ale verte mi, že chémiou nič nevyriešite, nedávajte do seba zbytočne ďalšie voľné radikály, keď už ich je aj tak moc všade okolo nás!!!

• Peto T23.07.09 17:04??.??.122.21

Mne sa imunita zlepšila odkedy užívam (cca pol roka) vitamín C cca 2-4 gramy denne. Keď sa cítim, že na mňa "niečo ide", zvýšim dávky až na

hranicu črevnej tolerancie. Tieto dávky však nie sú vhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a vážnom deficite G6PD. Pijem veľa tekutín.

K tomu občas zinok, vápnik, horčík.

Imunitu podporuje aj vitamín D, a aby som ho mal dostatok, opatrne prestávam používať opaľovacie krémy. Na jednorázové zvýšenie imunity, keď treba, používam megadávku vitamínu D.

• baresi23.07.09 08:31??.??.120.200

ahojte mozem Vam poradit, ako bojovat s imunitou mam s tym aj ja problemy ale poznam jednu zenu na SR ktora ako jedina vie v tomto smere pomoct takze receptura je šumive tablety FRIZZ stoja 10ks cca 8€ ale su na posilnenie imunity.

• kewin03.05.09 18:41??.??.27.61

Na imunitu je dobry pripravok "Defender" z kvalitného červeného vína, cesnaku, medu a aloe vera..Odporúčam

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch