Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilnenie imunity

stanka292

petulienka myslim, ze clovek na sebe zbada tie zmeny, ze je unaveny, viac chory, nic sa mu nechce. Kazdu chvilu spi a podobne. Aspon teda u mna sa takto oslabena imunita prejavovala. Jasneeee, ze kazdy clovek je iny tak u kazdeho sa to moze inak prejavit, ale u mna toto boli take volania o pomoc od tela, kedy som si uvedomila, ze ozaj nieco nie je v poriadku a je potrebne to riesit co najskor ;)

petulienka12

bora a on je určený len čisto na liečbu imunity? mňa trápia zdravotné problémy už nejaký čas, ale neviem si nejako ujasniť, že či problém môže byť v imunite alebo či ho mám hľadať niekde inde :/

Bora88

Niekomu pomaha na imunitu aj wobenzym. Osvedčil sa mojej kamaratke, uzival ho moj manzel a tvrdí, že mu pomohol.

petulienka12

Kedy ste prišli na to, že je to s vami...s imunitou zlé? Že niekde nastal problém, ktorý je potrebné riešiť? Už dlhšiu dobu sa pasujem neustále s nejakými zdravotnými problémami a nie a nie sa z nich vyhrabať :( neviem či to má na svedomí nedostatočná imunita alebo či v tom zohráva rolu niečo iné :(

Bora88

Mne sa osvedčili na oslabenu imunitu Immune Akut tablety. Odkedy ich užívam bývam oveľa menej často chorá. Môžem len odporucit

nikuskaliluska

mne na posilnenie imunity tento rok pomohla iba obycajna hliva ustricova imunit s echinaceou a rakytnikom, prirodne vitaminy, kazdy den staci jedna tobolka a stacilo to

Janyna

Zsazsa,prosím,to by aj mna zaujímalo,ako si si konkrétne vyliečila ten reflux,možno by to pomohlo aj viacerím,ďakujem.

Osmany

Pre zsazsa: prosim Ta ako konkretne si liecila reflux. Takisto uz par rokov uzivam lieky a navrhuju mi operaciu. Mozes mi prosim poradit, ako sa dat tomu vyhnut a vyliecit to? Prosim napis email na: budzko@pobox.sk. Vopred vrela vdaka.

zsazsa

V pohode by som pani mohla napisat nech je vela cesnaku a užíva veľa vitamínu C, ale jednoducho iba to nie je dostatočné pre posilnenie imunity. Ja mám veľmi dobré skúsenosti ohľadne uvedenej kapsuly. U mňa slabá imunita a nedostatok vitamínov spôsobilo nielen neustále prechladnutia a tak, ale hlavne reflux, z čoho som sa tiež vďaka správnemu užitiu vitamínov, minerálov, stopových prvkov dostala. Hoci mi lekári povedali, že doživotne musím užívať lieky, alebo pomôže iba operácia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilnenie imunity - Fórum - ZDRAVIE.sk