Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som nevyrovnana.

Príspevok v téme: Som nevyrovnana.
cernica

Raz som hore a raz dole. Moja dobra nalada plynule prechadza do zachvatov hnevu ci smutku. Neviem to ovladat. Snazila som sa zmenit stravu - stravujem sa zdravo, vyvazene, bez jednoduchych cukrov atd. Tym to nie je. Dokonca mam pocit, ze som z toho len unavena. Nerozumiem mojmu frajerovi, ze to so mnou vydrzi, pretoze ja to uz so sebou vydrzat neviem. Mam zachvaty nalad - niekedy som schopna totalne zamakat (skuskove obdobie) a este aj chodit na brigady a pod a potom mesiac len sedim a neviem sa donutit k nicomu. Nie je to len o pevnej voli; dalo by sa povedat, ze mam extra pevnu volu - ale len niekedy. Obcas to na mna cele dolahne a som aj cely mesiac vyradena z prevadzky. Doslova. Lezim v posteli, nedviham telefon, nemam chut nikoho vidiet, jem len z donutenia. Teraz mam pozitivne obdobie, citim sa fajn a vobec ani nechapem, co sa so mnou deje, ked mam tie stavy. Myslite, ze je to zarodok nejakej schyzofrenickej poruchy? Alebo maniodepresivnej? Ci len tazka puberta? (mam 20r.)

fifka

ale chod,ved ja som schudla a moc, ti hovorím že som mama hyperaktívnu štítnu žlazu, a ráno ked som sa zobudila tak najradšej so samopalom, tak som bola náladová

cernica

Ake dalsie priznaky si mala, ze doktori zistili problemy so stitnou zlazou? Da sa to ovplyvnit stravou? Nedoverujem chemickym liekom.
Ako sa tvoj zivot zmenil po urceni diagnozy a nasadeni liecby? NEPRIBRALA SI? (Ludia s problemami ohladom stitnej zlazy zvyknu enormne priberat, ked nasadia lieky - myslim, ze je tam vysoka hladina nejakych hormonov...)

fifka

utekaj si dat vyšetriť štítnu žlazu, toto som zažívala takist,potom mi zistili že mám hyperaktívnu štítnu žlazu,tabletkami sa to upravilo tie nálady

peter_sveter

Mal som taku frajerku. Je to len typicka zenska vlastnost - naladovost. NEsuvisi to s predmenstruacnym syndromom? Neobjavuje sa ti ta podrazdenost kazdy mesiac zhruba na tyzden?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som nevyrovnana. - Fórum - ZDRAVIE.sk