FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Mastné vlasy

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Mastné vlasy" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    leila05.04.08 21:47??.??.54.85

Prosím vás môžte mi s tým niekto poradiť? V pondelok večer si umyjem vlasy a v stredu sa už hanbím ísť tak do roboty, čo sú také mastné. Neviem z čoho to je, ani ako sa toho zbaviť. Poraďte ak viete, budem vďačná

• fvxchbch19.06.08 14:50??.??.121.107

Tak si kup zihlavovy sampon na hlavu, a najprv si zmy hlavu kvalitnym šamponom na objem a potom si daj aj ten zihlavovy, tuzidlo na lesk a objem a máš. :-)

• leila07.06.08 15:57??.??.17.185

ja si umývam naklonená nad vaňou a mám ich mastné furt :(

• DESmodka07.06.08 15:09??.??.157.190

ja som si na mne vsimla ze ked si vlasy umyvam len tak ze mam zaklonenu hlavu tak ich mam mastnejsie rychlejsie. Ale ked si ich umyjem tak ze mi visia "dolu hlavou" tak vydrzia viac :)... pouzivam sampon z avonu a s mentolom

• kostlivec06.06.08 17:53??.??.149.164

tak uz aj ja patrim medzi mastnovlasych :) vysadila som HAK a odvtedy je to hruuuuza. dnes som si kupila toho Dr Mullera s panthenolom tak som zvedava... a nema nietko skusenosti s Tee Trea samponom? vraj aj sampony s vytazkom z cajovnika su dobre na mastne vlasy...

• lizanka22.05.08 21:13??.??.202.194

aj ja si musim korunu krasy umyvat denne...rano umyjem a vecer su uz napoly mastne :/

• lifeless22.05.08 21:11??.??.137.178

ahojte...vlasy si musim umyvat tiez kazdy den..a dnes si už môžte umývať vlasy každý den,pretoze sampony su už tak vyrobené ze su voci nim setrné..cítam to v kazdom casopise,,.preco neskusite ist za kožnou lekárkou?ona vám určite pomôže:)

• krpatucka10.05.08 23:25??.??.236.45

ja si tiez musim umyvat vlasy kazde rano, na druhy den sa este sice daju prezit, ale tiez sa necitim vo svojej kozi. zacala som pouzivat sampon od Dr.Mullera na mastne vlasy s panthenolom (lekaren- 120Sk) a zda sa mi, ze je trosku lepsie.ale ziadna slava, zavidim vsetkym, co si nemusia vlasy umyvat kazdy den!

• ellie10.05.08 15:40??.??.162.41

Ja mám rovnaký problém. Po umytí mám vlasy už na druhý deň mastné. používam suchý šampón Amica, ktorý si dávam do vlasov po umytí 1-2 dni. Dosť to pomáha, vlasy vyzerajú suché, dostanú objem, a dobre držia. Nevýhodou ale je, že stratia lesk, zostanú matné.

• leila07.04.08 12:40??.??.81.119

a akú farbu používaš mamina? akú máš odskúšanú, kúpim si tú istú :)

• mamina12307.04.08 08:46??.??.74.2

leila to je normalna farba na vlasy len na krabicke je napisane zosvetlovac,nie napr.C 10,to uz su odtiene.mne sa tu jedna hlavne o zosvetlenie vlasov,no a nastastie my to trochu vysusi vlasy pri korienkoch,tak to mam 2v1.pocula som aj o odvare z dubovej kory ale neskusala som to.

• leila07.04.08 07:54??.??.54.85

baby toto sú horory s tými vlasmi... ono sa to možné zdá banálne, lenže ja sa hrozne zle v mastných cítim, nervózna som z toho

• betka07.04.08 00:00??.??.69.180

to mas v pohode, ja si musim umyt vlasy kazde rano, ked si umyjem vecer, rano vyzeraju ako by som si ich tyzden nemyla

• 6666606.04.08 21:59??.??.109.244

už som skušala všetky možne šampony,a kondici.čo len existuju,aj tie lacne sampony brezovy ale ten my vobec vlasy neumyje,každy deň si ich fénujem a ani melir nerobi vôbec nič a to už mam takmer blond farbu.pravidelne sa o ne staram ,rôzne zabaly........ Po umyti si ich zabalim na turban a potom jemne prečešem,..........ja už naozaj neviem a to mam 31 rokov............

• leila06.04.08 21:11??.??.54.85

:))) to moje by isto tiež boli :)

• MHietala06.04.08 21:01??.??.1.170

ja si vlasy umyvam v nedelu,v utorok a vo stvrtok...ale v nedelu su uz kruto mastné

• leila06.04.08 20:56??.??.54.85

Mamina 123 a ten zosvetľovač to ako sa dáva? to si sama robíš? to by som mohla vyskúšať... alebo ten melír, no. Vlasy si nefénujem, to je pravda. A 10 dní neumyť??? Umrela by som. Môj muž mi to tiež radí, že musím vydržať a neumývať si ich tak často, ale robím s puberťákmi každý deň a proste nemôžem tak medzi nich prísť, lebo sa hneď odpíšem...

• angeles06.04.08 19:53??.??.54.81

nie je dobre si umyvat vlasy kazdy den, ale tak kazdy druhy si to podla mna vyzaduje fakt aj co sa tyka spolocnosti... a neaky sampon na jemne a lahko sa mastiace vlasy...
    a o tom melire je to pravda...ked mate mastnejsie vlasy tak to tak moc nevidno...

• aabb0106.04.08 19:26??.??.17.13

no neviem si predstaviť, že by som si vlasy neumyla 10 dní. to by bola katastrofa. Hambila by som sa vyjsť aj na dvor a nie to ešte do práce medzi ľudí. A nevydržala by som to asi ani preto, že by ma hlava strašne svrbela, a vôňa by to tiež nebola 2x príjemná. Veď si len zober, že sa pošíš,keď psíš. Fuj.

• miaa06.04.08 16:44??.??.193.87

vlasky si si bohužial rozmaznala.neumývaj ich co najdlhšie, ja som to skúsila a vydržala som 10dni,chodila som v cope.potom som umyla boli užasne jemné ešte ako nikdy potom znova 10dni a teraz si umývam tak 2krat tyž.

• mamina12306.04.08 16:43??.??.74.2

aj ja som dlho mavala takyto problem,teraz si na vlasy raz do mesiaca davam zosvetlovac,a uz sa mi tak nemastia.a na tmavych vlasoch je to skor vidiet ako na bledych a tiez si ich pokazdom umyti fenujem,co tiez vysusa.mala som par krat aj melir ale to mi nepomohlo

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

Vychutnajte si relax vo dvojici aj s rodinou s kupónom od Wallet.sk

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch