Mastné vlasy

leila

baby toto sú horory s tými vlasmi... ono sa to možné zdá banálne, lenže ja sa hrozne zle v mastných cítim, nervózna som z toho

betka

to mas v pohode, ja si musim umyt vlasy kazde rano, ked si umyjem vecer, rano vyzeraju ako by som si ich tyzden nemyla

66666

už som skušala všetky možne šampony,a kondici.čo len existuju,aj tie lacne sampony brezovy ale ten my vobec vlasy neumyje,každy deň si ich fénujem a ani melir nerobi vôbec nič a to už mam takmer blond farbu.pravidelne sa o ne staram ,rôzne zabaly........ Po umyti si ich zabalim na turban a potom jemne prečešem,..........ja už naozaj neviem a to mam 31 rokov............

leila

Mamina 123 a ten zosvetľovač to ako sa dáva? to si sama robíš? to by som mohla vyskúšať... alebo ten melír, no. Vlasy si nefénujem, to je pravda. A 10 dní neumyť??? Umrela by som. Môj muž mi to tiež radí, že musím vydržať a neumývať si ich tak často, ale robím s puberťákmi každý deň a proste nemôžem tak medzi nich prísť, lebo sa hneď odpíšem...

angeles

nie je dobre si umyvat vlasy kazdy den, ale tak kazdy druhy si to podla mna vyzaduje fakt aj co sa tyka spolocnosti... a neaky sampon na jemne a lahko sa mastiace vlasy...
a o tom melire je to pravda...ked mate mastnejsie vlasy tak to tak moc nevidno...

aabb01

no neviem si predstaviť, že by som si vlasy neumyla 10 dní. to by bola katastrofa. Hambila by som sa vyjsť aj na dvor a nie to ešte do práce medzi ľudí. A nevydržala by som to asi ani preto, že by ma hlava strašne svrbela, a vôňa by to tiež nebola 2x príjemná. Veď si len zober, že sa pošíš,keď psíš. Fuj.

miaa

vlasky si si bohužial rozmaznala.neumývaj ich co najdlhšie, ja som to skúsila a vydržala som 10dni,chodila som v cope.potom som umyla boli užasne jemné ešte ako nikdy potom znova 10dni a teraz si umývam tak 2krat tyž.

mamina123

aj ja som dlho mavala takyto problem,teraz si na vlasy raz do mesiaca davam zosvetlovac,a uz sa mi tak nemastia.a na tmavych vlasoch je to skor vidiet ako na bledych a tiez si ich pokazdom umyti fenujem,co tiez vysusa.mala som par krat aj melir ale to mi nepomohlo