15 rokov a ziadne prsia :(

martin242

Ešte trošku počkaj a až budeš dospelá, môžeš si nechať predpísať hormonálnu antikoncepciu, z niektorých druhov niektorým ženám prsia narastú.

aabb01

Ono za to môžu hormóny a tie nie ku každého fungujú rovnako. A to že máš malé prsia nie je žiadne telesná vada. Veď si len zober koľko všelijakých svetových modeliek, alebo herečiek má malé prsia. Hoď to už za hlavu. Neboj nejaké určite narastú. A možno budú také veľké, že budeš mať opačný problém. :o) Tak sa tým už netráp.

veronika15

tak dakujem aspon trocha ste ma potesili...len nechapem preco ostatne kamosky uz maju a ja nie..boli sme v triede tri co boli uplne ploche cize vtedy ma to tak netrapilo..lenze tim dvom uz zacali rast prsia a mne nic...viem znie to detinsky ked ostatni maju ine problemy ale v 15tich to znamena dost vela ved viete..:(

aabb01

Aj keď uznávam, také baby čo majú vyvynutejši prsia to majú jednoduchšie napr. pri šatách s dekoltom. Na nás " stolárových dcérach " to vždy len tak visí ako na vešiakoch :o), ale ako som písala sú rôzne finty. takže dievča hlavu hore.

martin242

Presne tak, netreba sa kvôli tomu trápiť, veľké prsia niesú na žene to najdôležitejšie, sú omnoho dôležitejšie veci.
Okrem toho malé prsia sú podľa mňa pekné, ako aj veľké, každému sa páči niečo iné, podľa veľkosti poprsia si žiaden chlap partnerku nevyberá, jedine snáď nejaký úchyl.

mirka283

ja mám 19 a nič.. kedysi som sa preto veľmi trápila, ale teraz už som sa s tým nejako zmierila. keď si kúpiš dobrú podprsenku tak to vyzerá že tam aspoň niečo máš

aabb01

Vôbec sa pre to netráp. Ja mám 31 rokov a nosím len 80 A. A to že ti narastú po pôrode, to nie je tiež celkom pravda. Mám dve deti a je to také isté.Nerob si s toho ťažkú hlavu, buď rada, že si zdravá- to je najhlavnejšie- ono sa to dá riešiť aj inak. Nemyslím hneď operáciou- sú rozne vystužené podprdy, aj silikónové vložky, ktoré sa tam len vkladajú.Taká operácie je dosť drahá a riskantná záležitosť. Nie vždy to musí " vypáliť " tak ako by si si želala, a potom sa tým budeš trápiť.-ale v tvojom veku je o tom skoro hovoriť. Môj manžel má tiež radšej malé prsia ako veľké. Hovorí, že veľkých sa bojí :o)

bianka

netrap sa,ani ja som nemala v 15 podprsenku...potom sa mi to nejak rozrastlo a na maturitny vecierok sme isli kupovat 70 C - trojky :o))) a rastlo mi to aj nadalej,teraz mam 26 a mam 75 E
netrap sa preto,hormony ti zacnu pracovat:o))papa