Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podkožné akné....už fakt neviem...prosím o dáke rady..

Príspevok v téme: podkožné akné....už fakt neviem...prosím o dáke rady..
janko-hrasko

Chcel by som sa opýtať...robí sa mi hlavne po čele a po bokoch také podkožné akné nejde to vytlačiť hneď možno po dákom týždni ... ale velmi to boli a je to taký hrbolček aj na čele aj po bokoch...niekedy sa vyhodí také riadne a spoja sa potom aj 3 dokopy aj teraz mám už týždnen na boku take riadne asi si to idem prepichnuť už...a z toho pojde potom krv len ked mam po bokoch...ked na čele tak take hnisave a potom krv...poradte:(

mno

shagia na co konkretne je dobry ten cajvnikovy olej???a janko-hrasko pytiol si kup jednoznacne na takyto typ je super...mne strasne pomohol a pomaha...

janko hrasko

ja som používal aj mydlá aj sirove mydlo pred 2 týždnami .... len z toho sa mi akurat spravila jedna na čele a dwe po bokoch nad licami rovno...ateraz nie a nie zmiznuuuuut....a už si umývam len ráno a večer ladovou vodou uplne ladovou potom mám pleť taku lavodou zmrznutu ako keby ... a nič sa mi nerobi ked len vodou si umýývam lavodou nič ine nau nedáávam...

shagya

ja som mavala podobne najma na cele..aj tri hrce naraz cervene velke hrbole ktore navyse strasne boleli aj na dotyk ale aj ked som si napr. umyvala vlasy a dala som dolu hlavu tak ako sa tam nahrnula krv aj vtedy uplne strasna bolest...
cize najskor sa musis sam seba spytat aku mas zivotospravu a ako sa stravujes..mne veelmi velmi pomohol pitny rezim..kupuj si neperlive mineralny napr. rajec v modrom obale a vypi aj tri litre vody denne..zacni pit zihlavovy caj lebo ten precistuje organizmus a pomaha v boji proti akne...vyrad z jedla vyprazane a mastne a taktiez obmedz sladkosti..ja som vylucila aj mlieko lebo zahlienuje organizmus a celkovo mliecne vyrobky by sa pri akne mali co najviac obmedzit...pobyt na cerstvom vzduchu a slnku je dufam samozrejmy..
dalej starostlivost a takuto plet...este v oktobri minuleho roka som sa nemohla pozriet ani do zrkadla ..mala som tieto podkozne prisery na cele aj na brade a vsade male hnusne vyrazky rozskrabane...proste hroza..ale dostala som sa z toho tak ti skusim poradit...uz som pisala o tej vnutornej starostlivosti cize ako cistit takyuto plet..cisti si ju len dva krat denne ..rano po zobudeni umy tvar vlaznou vodou a jemnym detskym mydlom ktore lacno kupis v lekarni...
vecer ak pouzivas nejaky korektor treba plet dokaldne odlicit a potom umy sirovym mydlom-40 sk lekaren...po nejakej pol hodine natri kremom a chod spat..mozes si kupit aj cajovnikovy olej -cca 150 sk lekaren- a nim cistit tvar podla navodu...na konkretne vyrazky natieraj na noc pytiol-40 sk lekaren...oplati sa kupit si tieto veci lebo su lacne ale najma ucinne..aspon ja mozem povedat ze mi 90 % pomohli..
tak dufam ze som aj ja pomohla...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podkožné akné....už fakt neviem...prosím o dáke rady.. - Fórum - ZDRAVIE.sk