Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ocne tiene a sosovky

Príspevok v téme: ocne tiene a sosovky
krejzygrl

nosim sosovky a raz som si dala ocny tien ale citila som sa tak divne nstale som sa bala ze mi pod sosovku spadne nejake zrniecko a dostanem zapal. navyse ked som vybrala sosovku bola spivana od ceruzky tak som ju vymenila za novu. pouzivate niekto tiene na oci aj narpiek sosovkam? a ake su najlepsie? ..

MHietala

ja nosim šošovky skoro dva roky a ž teraz si užívam poriadny make-up a poriadne malovanie....každý den ceruzka,tiene,špirála a linky...zatiaľ som žiadny problém nemala....

krejzygrl

ostavam radsej len rpi riasenke :) ceruza jen obcas ale nema vodeodolmu taze aj tak ju o 15min ani nevidno :(((

jablonka

pouzivam kontaktne sosovky uz niekolko rokov a sucasne sa malujem, ceruzkou, tienmi aj riasenkou. uz sa mi stalo, ze som si pospinila sosovku, ale vzdy som ju vybrala z oka, vycistila roztokom, oplachla a nasadila znovu.
nosenie sosoviek sa nevylucuje s licenim.

mirka283

ja nosím šošovky už asi 2 roky, a každý deň sa maľujem, a to poriadne.. hrubá vrstva tieňov, čierna ceruzka okolo celého oka, aj riasenka, a zatiaľ som s tým nemala problém, keď vyberiem šošovky z oka tak ich poriadne vypláchnem v roztoku.

sosovky.......

tak nepouzivaj ceruzku ale vodeodolnu linku.a sosovku je skoda vyhodit, umyjes ju s tvojim beznym roztokom,das si ju na dlan, nakvapkas roztok a ukazovakom ties jemne z jednej strany a z druhej, potom znovu ju obratis , vyplachnes a das dezinfikovat.ocny tien ti nemoze spadnut pod sosovku, urcite si davas make-up az po nasadeni sosoviek.ak ju mas na sosovke, kup si specialne kvapky na kontaktne sosovky a ked citis nieco v oku, vyplachni.

petik

ja sice tiene nepouzivam, ale ked si trosku sosovku zaspinim od ceruzky, tak ju nevyhadzujem, to by som velmi rychlo prisla o zasoby :) Ja si ju vzdy poriadne vyplachnem s roztokom a este aj mechanicky umyjem a potom je uz cistucka :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ocne tiene a sosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk