Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ach ta laska

Príspevok v téme: ach ta laska
staminka001

Ahojte, myslim ze ani nepotrebujem radu skor sem pisem aby som vedela nazor.. vas nazor.. nazor kohokolvek kto si mysli ze by sa k tomu vedel vyjadrit... mam neskutocne vela veci co musim riesit, nenazvem ich rovno problemami, ale skor ,,vecami,, .. mam skoro 23 rokov a v poslednej dobe neviem co sa somnou deje, nikdy som nebola taka nestasna a nevyrovnana, dokonca mam pocit ze ma nikdo nema uz rad a ze kady mi chce len ublizit... nebavi ma praca, nebavi ma priatel, snazim sa vzdy spat co najdlhsie aby som nemusela zase mysliet na veci ktore ma nicia.. zacalo to asi pred 3-4 mesiacmi.. samo od seba. len preto ze ja som sa chcela usadit a zit krasny zivot s detickami a v naruci svojho draheho. ibaze on je student a chodieva chlastat s chalanmi.. mimochodom je mladsi odo mna o 10 mesiacov, ale nikdy som to nepovazovala za ZLE... tak dlho som mu rozpravala ze chcem chodit von aj ja on sa stale vyhovara ze je student na vyske a ti tak ziju, jednoducho on si chodi chlastat cez tyzden.. lenze ja som taka hlupa ze cez vikendy nikam nejdem lebo chcem byt snim.. on na disky nechodi, a mne vravi ze sa mam spravat aj ja dospelo.. :( tak ma zmanipuloval ze uz ani nemam chut chodit na disky a stretavat sa s kamoskami....viete ja viem e ma lubi, stalerozprava ka som krasna a podobne somariny.. ale niesom stastna, no zaroven nechcem byt bezh neho... co by ste robili n mojom mieste??? PS: vobec nieje jednoduche tvarit sa ze nic, nepoznate ho.. kazdy argument co mu poviem obrti tak ze ja som ta zla... na vsetko si vzdy najde vyhovoku a vzdy ma zamnipuluje. ja viem ze nieje zly clovek ale zacinam mat pocit ze sa ku mne nehodi a uz vonkoncom si nechcem predstavit zivot snim.. no zaroven si ho viem predstavit.. proste total chaoz :p)

jeeej

Keď už si v takom stave, že pomaly upadáš do depresie naber odvahu a pusť ho k vode. Možno potom prilezie a začne sa správať normálne. On proste s tebou manipuluje, tak otvor oči, lebo ťa to zničí.

fraisee

treba zvazit pre a proti, osobne nemusim chalanov co chlastaju, sem tam ked si clovek da do nalady, okey.. vacsinou je to potom uz len horsie a nie vzdy chlasty koncia ked sa skonci vs

weronika

tak teda myslim si, ze mu to musis powedat, tiez si najprv premysli ake argumenty pouzijes ked to bude chciet na teba zhodit... moj priatel je 18 rocny pubertak a koli mne sa vzdal piatkovych uletov s kamaratmi kde sa vzdy opil... nieje to ani preto, ze by som mu to zakazala ale preto, ze ma lubi a vie, ze mi vadi ked pije a ze mi to ublizuje... ak to ten tvoj newie pre tebe urobit a vzdat sa alkoholu myslim, ze by si mu mala poriadne ostro powedat co ti vadi, pretoze pokial by ste mali ostat na vzdy spolu, nemozes sa takto trapit a cim skor mu to powes tym skor sa to vyriesi... nech uz akokolvek... a podla mojho nazoru by si mohla zajst aj za nejakym odbornikom... alebo sa aspon vyrozpravaj tym kamaratkam... a moja urcite sa netrap, ver mi je vela ludi co ta ma rado a nebud nestastna... ide leto... a zakazdym ked rano vstanes usmej sa:) papa a drzim palce:)

cotonik

hmm.. tak ked sa na to pozriem ako nestranny divak...pride mi to ako keby bol este v puberte a uzival si zivot a vas vztah nebral az tak vazne...podla mna mu skus povedat co ta trapi a ked ta naozaj lubi tak to pochopi a skusi sa zmenit...mozno to nepochopi hned daj mu par dni...ale ak mu to ani potom nedojde tak ...ach jaj...a neboj sa toho, ze ak mu povies, ze ti ublizuje bue tym trpiet.Ved.. ty kvoli nemu tiez trpis...a hlavne sa skus odreagovat... a nezabudni ze mas kamosky..nesmies na ne zabudat...teraz ti urcite pomozu :)

hojky

:) no ahoj, mno ja newem ale ked xodi stale xlastat akoze mu nezalezi na tebe ci yako? saq zato ze xalani xodia pit nemusi stale aj on behat ci? ze na vyske sa to taq robi... mno taky bacov...mam dakoho rad taq mu to dam patricne najavo ... a na priatelky by som nezanevrel urcite nie :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ach ta laska - Fórum - ZDRAVIE.sk