nechcem byt chora

Príspevok v téme: nechcem byt chora
veronika

ahojky, potrebovala by som poradit..
pred dvoma dnami som mala po prvykrat sex(s mojim byvalym priatelom)a nepouzili sme kondom. Ja beriem uz treti mesiac antikoncepciu a pred tyzdnom som na tabletku zabudla a dala som si ju az po 7 hodinach. Potom som s tabletkami pokracovala normalne. Je mozne otehotniet? Moj problem teraz je(mozno to nebude ziadny problem), ze teraz mam stale vytok, najprv bol biely(ako pred menstruaciou), potom priesvitny a trosku do zlta a teraz trosku do hneda so slabulickym krvacanim. Bojim sa, ci som nemohla dostat nejaku infekciu, alebo je to skratka normalne vyrovnavanie sa mojho organizmu. Chcela by som vediet, co si o tom myslite.. dakujem

veronika

ok, takze mam prestat hysakovat, ze som chytila nejaku infekciu, pripadne nedajboze chorobu a ukludnit sa..? aaach boze, bolo mi to treba? mala som ostat dozivotne svatou neposkvrnenou pannou:) aj tak sa stale bojim, ja beriem tabletky treti mesiac a este som ziaden takyto problem nemala. spinenie alebo daco.. to az teraz.. mna ten hnedkasty vytok trosku vydesil.. vraj to moze byt fakt reakcia antikoncepcie alebo neviem co. ale tak, nie je to zasa bez zapachu..tak sa desim infekcie. aaa, ja ho asi zabijem, ak hej

tami

neboj sa,spinenie pri brani HAK je normalne teda aspon zo zaciatku...A otehotniet nemozes, lebo tabletku si stihla vziat do 12.hodin :-)