Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpy na chrbte prosim odpiste

Príspevok v téme: Chlpy na chrbte prosim odpiste
peter2584

caute som strasne zufaly z toho ze mmam chlpaty chrbat cez leto som si to holil ale neviem ako to bude teraz... sa hambim niekde vyzliect vobec.
Pocul som o pristroji na trhanie chlpov pre zeny vraj sa tym depiluju nohy viete o tom nieco ???
alebo mam si kupit vosk ? chcem ho mat hladky a neviem ako funguje ten pristroj ci netrha len dlhe chlpy... prosim poradte mi

jojo-tt

Zdravím,pozeram,že je toto už dost stará diskusia,ale mám rovnaký problém,že zarastám po celom tele,vrátane chrbta a je to naozaj nepríjemné.V lete neexistuje prakticky žiadna možnosť vyzliect sa,ak som práve zarastený,je mi to luto a mrzi ma to,ked vidim inych chalanov,že sa možu vyzliect a ja v 35 stupnovom horku radšej zostavam oblečený.Rovnako tak pred každou diskotekou sa musim hodinu holit,tvar,brucho,chrbát,všetko,takisto pred sexom.Raz som skúsil depiláciu a to je hovadina,zbytočné prachy za týžden bez chlpov.Existuje laserová epilácia,ale na celý chrbát a 3 sedenia minimálne na to peniaze nemám.Holil som si to strojčekom na vlasy,alebo som poprosil kamošov,nech ma vzadu ostrihaju so strojčekom.Teraz na to použivam strojček s nazvom Phillips Bodygroom a je to celkom fajn,ale zase to je len holenie,i ked o čosi lepšie.Nechcem mat chlpy,ale realita je uplne iná :-/

papi

poradim ti namne to funguje... hlavne si to hol tri krat do dna aj ked este nestihnu narast.. tym padom si podrazdis pokozku a uz ti nikdy nenarastu

Inner

ked uz, tak laserova depilacia...ale to bude financne narocne. Pokial viem, v Trnave na Rybnikovej je nejaky kozmeticky salon, kde robia depilacie/epilacie, blizko Minicopy, oproti sportovej hale.

Askshen

No môj známy má ten istý problém a pomáham mu s tým tak, že mu to depilujem voskovými pásikmi... Ale tak dosť to bolí chalani a je z toho strašný bordel, hlavne odstrániť ten zvyšný vosk je drina...

prowler16

ja mam taky isty problem :/ nikdy som chlpky na chrbte nemal, ale z nicoho nic zacali rast, tak som ich parkrat oholil, a to bola chyba, zacalo ich byt viac a samozrejme ztvrdli a scerneli, ale v poslednom case pouzivam taky elektircky depilator ci ako sa tomu nadava :) zatnem zuby lebo zo zaciatku to boli jak svina ale potom sa to da zniest :) ved sme predsa chlapi ci ? :D ale na dva tri tyzdne je pokoj, a sa mi zda, ze postupne ich ubuda

anonyimm

Ja mám vlastne rovnaký problém. Ono neide o to, že chlpy na chrbáte sú OK, ide o to že ich je \kúsok\ vela. No voskové pasiky, epilator či žiletky by v mojom prípade asi nepomohli.

Mám ale jednu skromnú otázku: :) Nevedeli by ste o nejakom salóne, v Bratislave, Košiciach alebo pokojne aj Trnave, kde by som nemusel minúť celý majland a chodia tam aj chlapi, resp. nikto aby som sa nemusel hanbiť?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.