nanic zivot

Príspevok v téme: nanic zivot
nanic

ZIVOT SA SO MNOU NEMAZNAL.VYDALA SOM SA KED SOM MALA 21,MANZEL BOL PRE MNA MOJ IDOL,ALE JA PRE NEHO NIE,HNED V PRVY ROK SOM OTEHOTNELA NARODIL SA NAM SYN,S MANZELOM SME SI BOHVIE AKO NEROZUMELI,VZDY BOL CUDAK,PO 8 ROKOCH PRISIEL NA SVET DRUHY SYN A PO PAR MESIACOCH OCHORENIE,KTORE TRVA VYSE 5 ROKOV A JE TO DOZIVOTNE OCHORENIE NA LIEKOCH.PO 13ROKOCH PRISIEL K TOMU VSETKEMU ROZVOD.TAKZE SOM OPUSTENA ZENA MATKA DVOCH SYNOV,ZENA S PODLOMENYM ZDRAVIM A K TOMU VSETKEMU AJ VELMI OBEZNA.CO JE TO ZA ZIVOT?JA VIEM MAM HLAVNE ZDRAVE DETI,ALE CO JA??S OCHORENIM SOM AKO TAK ZMIERENA,ALE SCHUDNUT SA MI NEDARI,TO MA NAVIAC TRAPI.CHCELA BY SOM ESTE NAJST LASKU,ALE AKO KEDA TO JE SO MNOU TAKTO.KTO SA ZAMILUJE DO CHOREJ A OBEZNJ ZENY???

nanic

majkaaa.........mas pravdu aj ten nick je negativny...viem byt velka pesymistka,ale nastastie velakrat sa zodvihnem,ked som uz skoro na zemi.ak by si mala zaujem dam ti mail a mozme si popisat,aj ja som cez net uz nasla par ludi s ktorymi je mi fajn na nete ak ta to nebude otravovat rada ta k nim zaradim.

aduliena

Nanic,

sprav za svojim doterajším životom hrubú čiaru a začni nový život!
Vyhľadaj odborníkov, ktorí ti pomôžu ho zmeniť./odborníkov na chudnutie, psychológa, kaderníka, vizážistu/
Si mladá, tak začni žiť. Držím ti palce!

majkaaa

No,nanic...taký nick...už to je negatívne.A aj pri tých jedákoch sa to dá. Zásada č.1,NEDOJEDAŤ zvyšky,povedz si,nie som žumpa. Ak ostane viac,odlož,zjedia inokedy,ak málo,zatni zuby,vyhoď. A časom sa naučíš,radšej naložiť menej a doložiť,ako naopak. Týmto som prešla.A silná osobnosť...možno teraz,ale ver mi,moje sebavedomie často bývalo na nule. Každá hádka u nás končila tým,že som sa stiahla a potom som cítila,že všetkému som na vine ja,ja som tá,ktorá zlyhala.V ničom ma muž nepochválil,vždy bolo nejaké to ale...ani keď som sa radikálne zmenila.Vždy našiel niečo,v čom som zlá,slabá...ak som nafotila 50 obrázkov,tak poukázal na dva rozmazané,nepovedal nikdy,tento sa ti podaril, proste vždy moje sebavedomie potlačil,ale dokázala som si povedať,nie,som dobrá. Možno mi pomohol internet,našla som tu dosť ľudí,či žien,ale aj mužov,s ktorými som písala,ktorým som sa páčila,či už písaním,výzorom,tým,že som čosi dokázala.Zedvihlo sa mi sebavedomie,povedala som si,a opakovala stále,si dobrá,si dobrá,to je len závisť...možno práve pre toto,že sa už nedám je to iné,môj muž má ženskú,neviem,či toto nezvládol,či tie ženské mal už dávno predtým...ale už som si dokázala povedať,je mi to jedno,nemám už o čo bojovať.Chlap,ktorý si ma nedokáže vážiť,ktorý sústavne na mne vidí len chyby,v ničom ma nepochváli a vždy dá prednosť mamičke, mi chýbať nebude.Ale u mňa je to už trochu o inom.Deti mám dospelé,samostatné a ja zarábam,nie som na ňom až tak finančne závislá.A svokra mi naozaj chýbať nebude.

asdf

mam taky pocit, ze tuky sa zacnu spalovat az asi po 20 minutach. Takze skoro akoby si ani necvicila. Takisto viac ako 45 minut uz nema vyznam. Vseobecne sa odporuca 25-40 minut, alebo jednoducho aspon polhodina a aspon 4x tyzdenne. Ale s tvojou vahou a predpokladam ze aj kondiciou by som si daval pozor - sleduj si tep, ako sa citis, a neprehanaj to, zo zaciatku asi polhodinu urcite nevydrzis...

nanic

majkaa.......a mas pravdu kazdy ma svoje trapenie,len clovek musi byt silny aby dokazal pomoct sam sebe a ty urcite silna si.

nanic

ano behat nie je pre mna dobre,bicykel mam doma uz 3roky/aj to som sa hanbila napisat/nemala som velakrat chut na neho ani vysadnut,bud z lenivosti alebo z unavy,ale posledny tyzden cvicim po 15-20min a budem to zvysovat a rozmyslam rano si privstat a hned si zacvicit,strasne to chcem dokazat sebe ale aj okoliu!!lekarka ktorej chodim na kontroly s mojou diagnozou mi tiez radi zmenit stravovanie a postupne pomaly schudnut.dufam ze sa mi to podari zmenit stracovanie pri dvoch jedakoch,ktorych mam doma.

martin242

S takou váhou je behanie hazard na kolenné a bederné kĺby, ako som vravel, stacionárny bicykel.
Vážte slová prosím...

asdf

ano samozrejme, to som si neuvedomil...So 130 kg by behat urcite nemala, uz len kvoli klbom. Vravim, najlepsie je sa poradit s lekarom.

majkaaa

Asdf,ide to pri takej váhe ľahšie.Ale uvedom si,že s takou váhou ak zabehne 50 metrov,skolabuje.Musí začať postupne. A jesť sa musí najprv naučiť.To,čo je,resp.bolo pri Tebe normálne,pri nej to bude vzhľadom asi na to,ako doteraz jedla,ešte asi trochu nezvyk. Ale ja verím,že to zvládne.Skutočne,najprv sa musí naučiť pravidelnému jedeniu,aby jej telo začalo signalizovať naozajstný hlad.

majkaaa

Každý človek má svoje trápenia.Ani ja nie som výnimkou.Ale povedala som si dosť. Skutočne som začala od seba.Upravila som postavu,pri - 25 to už vidieť bolo,radikálne som zmenila šatník, začala som vyzerať naozaj dobre,moje sebavedomie sa zdvihlo natoľko,že som už dokázala čeliť aj mužovi,aj svokre. Ja viem,sú muži a muži,ten môj si na mňa nedovolil zdvihnúť ruku...našťastie. Ale svokru som začala ignorovať,prestala som tam chodiť.Povedala som si,že nie som o nič horšia ako môj muž. Len preto,že som žena,nenechám na sebe orať. Možno som teraz pred rozvodom,prežívam ťažké obdobie,ale mám kopec záujmov,určite sa cez to prenesiem. Napokon,ja možno ani nemám čo stratiť...len získať celkom dobrý bonus...prídem o svokru.