Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lytkaaaaa

Príspevok v téme: Lytkaaaaa
kelie

Ahojte, mam veliky problem s lytkami, vela ludi mi vravelo, ze na lytkach sa neda schudnut len, ze ich mozem akurat posilnit, ale ja ked beham alebo cvicim hociake cviky na nohy tak mi lytka praveze narastu... mozno to mam vrodene, ale ak mate nejake rady rsp skusenosti, budem rada ak napisete...dakujem

kelie

ehm, mno dakujem, takze sukne asi nosit nebudem moct nikdy... ale mne sa nezda, ze su to pomaly rastuce svaly teda aspon mne staci behat tyzden a uz vidim, ze su vacsie, dokonca mam pocit, ze su napuchnutejsie po kazdom behu...

martin242

Lýtka a predlaktia obsahujú tak zvané pomalé svalové vlákna, teda zväčšenie ich objemu je komplikované a dlhodobé, kulturisti majú najväčší problém dosiahnuť efekt práve na týchto partiách - tieto pomaly rastúce svaly potrebujú enormnú záťaž aj preto, lebo sú predurčené na neustálu činnosť (ruky nohy).
Naopak, znížiť ich objem možno len veľmi nepatrne, ani výrazným schudnutím sa nepodarí viditeľne zmenšiť ich objem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lytkaaaaa - Fórum - ZDRAVIE.sk