Zbadá to?

dd

hmm..ja som pre teraz uz manzela bola prva, on pre mna tiez, ja som od neho o pol roka starsia..velmi si to vazi, ze bol moj prvy a ja si to vazim tiez, ze si pockal!otvorene sme sa tiez o tom porozpravali, ja som troska hanblivejsia atd., trva mi trosinka dlhsie, kym si osvojim novy prvok a on tym, ze toto vsetko vie, ma do nicoho nenuti.proste pocka, kym som na to pripravena.tiez nechapem, preco by si sa za to mala hanbit..skusenosti naberies a mozno by si mohol vazit aj to, ze sa budete ucit spolu..ak za to stoji..doveru vo vztahu treba, ak nie je dovera, tak je to potom tazko..a ako tu uz pisal niekto..budovat vztah na klamstve...neviem..nezda sa mi to dobry napad..

lilly

panebože, o čom je už tento svet pomaly...prečo by si sa mala hanbiť mu to povedať? a prečo by to malo jemu vadiť? no ja tiež som a môj to vie a je tam istý vekový rozdiel...

stanley1

vy nechapete ze vztah je zalozeny na dovere .. ked vidim jaky su ludia prijebany radsej vztah ani nestem ... sa zamyslite nad sebou

amandda

ja som este bola panna ale priatelovi som povedala ze uz niesom..A neprisiel na nic:) nekrvacala som nebolelo ma to ..v pohode..mozno je to preto lebo som aktivne dlho dlho sportovala