Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

metabolizmus :)

Príspevok v téme: metabolizmus :)
lenik

viem ze pri nepravidelnej strave dochadza k spomaleniu metabolizmu ak budem mat niekolko dni kedy budem len na ovoci a zelenine a bude to pravidelna strava dojde k spomaleniu? ved aj to je porcia:)
chcem si to ujasnit ze co konkretne znamena nerpavidelne stravovanie= spomaleny metabolizmus a ci tymto sposobom si ho nespomalym
dik

puma127

rano-parka s polkou chleba
desiata-2chleby natrete syrokremom a rajcinou
obed-spagetyale ked som jedla 3 krat do dna tak som schudla uz za tyzden... teraz tak jem vyse 2 mesiace a ani trosku som nechudla...neviete preco??popritom ppp ani bulimiu nemam...a cvicim 3krat do tyzna ale len take lahke cviky - drepy a brusaky...co moze byt pricinou ze nedokazem schudbut ako kedysi?:(
MOZEM MAT SPOMALENY METABOLIZMUS?AK ANO,AKO HO MAM URYCHLIT?

anomým

Chcela by som sa opýtať, či neviete o nejakých liekoch, ktoré spomalia metabolizmus. Chcela by som pribrať a už som vyskúšala všetko možné napr. B12, Magne B6,Pangamin,a stále nič. Ak niekto o niečom vie, tak by som mu bola vďačná za radu, ak niečo vyskúšal a pomohlo to. Ďakujem. Zuzana.

radkyna

nie tymto sposobom si ho nespomalýš,mysli na svoj žaludok ,ked pracuje,trávi stravu a on to ma rad,takže aby ti nespomalil metabolizmus,pravidelne donho niečo hod (do žaludka)a on aj spolu s metabolizmom budu spokojný a nemajú niaký dovod na spomalenie.

radca

Metabolizmus je u kazdeho cloveka iny. Zavisi to od velmi vela veci. Niekto priberie aj z ovocia, alebo vody a niekto nepriberie ani zo sladkosti. Nepravidelna strava je vynechavanie jedal napr. ranajok. Najlepsie je vyskusat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.