Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po vysadení antidepresív

Príspevok v téme: Po vysadení antidepresív
leila

Ahojte, vysadila som po dvoch rokoch cipralex, oficiálne mám úzkostno-depresívnu poruchu, osobne si myslím, že aj tetániu. Asi dva týždne po úplnom vysadení sa mi začínajú vracať príznaky - fyzické ale len, napr. točí sa mi hrozne hlava, mám také navaly do nej, žemám pocit, že padnem na zem a hotovo, niečo podobné, len v trochu inej verzii som mávala aj predtým... ale nechcem už brať AD, povedala som si, že to vydržím a skúsim hocičo iné, len mi prosím poraďte, že čo mám robiť...

adzyka

Ahojte pozeram ze je to tu uz stare ale ajtak budem velmi vdacna ak si to niekto precita aby my poradil vysadila som zo dna na den lyxit ad a okrem tych zavratov,nervozite atd.mna netrapy to ako oci mam ich take cudne az zahmlene zuzene zrenice a az take leskle priesvitne akokeby som tam mala povlak daky mali ste taketo nieco aj vy?po vysadeni ad?kedy sa tie oci daju do normalu som bez zatial len 3 tyzdne dakujem

XXX254

Ahojte, pridam aj ja momentalnu skusenosť. Vysadila som ad po cca roku a pol najprv som si neuvedomila že to bude mať nejake nasledky no samozrejme že ma. Vysadila som ich asi pred tyždnom, prve 2 dni boli v pohode no teraz... čista hrôza. Permanentne sa citim ako opita, toči sa mi v hlave cely den, mam navaly tepla potom zas zimy, vidim čudne zahmlene akoby som sa nepozerala cez svoje vlastne oči, radšej sa neodvažim šoferovať a večer nemožem zaspať lebo mi strašne huči v ušiach. A čo sa tyka psychickej stranky depresia sa mi nevratila prave naopak uplne všetko mi je jedno a nič neriešim...Všetci sa zo mna smeju že vyzeram ako na drogach ale ja sa tak aj citim a nieje to nič prijemne no som odhodlana vydržať verim že to nebude trvať dlho a že potom bude všetko už len lepšie :)

a9

tie príznaky s ocami mam aj ja.nic iine po vysadeni escitilu mi nie je. śom dva tyzdne bez liekov a nic okrem obcasnych zavratov a toho blbeho pocitu ked sa hybem mi neni neviem ten pocit opisat, ale ked pohnem ocami, mam pocit, akoby som sa prave zobudila alebo co..a vecer ked zaspava tak ako keby mi obcas zahucalo v usiach. dufam, ze to je len abstak (aj ked nechapem, vsak vsade pisu, ze ad nie su navykova:-)) a prejde. tak sa pokusim vydrzat. ako dlho trvaju abstinencne príznaky?

guli

ahojte!vysadila som ad-paretin pred troma mesiacmi a povedala som si,že napíšem pár riadkov.vysádzala som postupne a ani tak som sa nevyhla abst.príznakom.Možno niekto povie,že preháňam vždy som bola citlivka ale to čo prišlo som nečakala.päť dní po vysadení som nič necítila.Potom prišlo peklo.V hlave som mala pocity také,že som ani očami nemohla hýbať.Keď som chcela vstať mala som taký závrat,že som rovno utekala vracať.Každý deň som čakala,že bude lepšie a každý deň naopak bol horší a horší.Skoro nič som nejedla lebo sa nedalo.Boli chvíle,keď som to skoro vzdala.Preplakala som celé prvé dva dni.Plných desať dní som bola ako v zajatí diabla ale jedenásty deň prišiel zlom a ja som sa začala cítiť dobre.Ešte dlho som mala divné pocity v hlave ale už to bolo neporovnateľné.Nevrátila by som sa k týmto liekom už len kôli predstave,že by som toto musela absolvovať ešte raz.Počas užívania liekov som sa cítila ako v hmle.Cítila som,že chcem plakať a nedalo sa mi.Teraz sa cítim voľnejšia .Beriem pravidelne magnézium a nič viac....Nehovorím,že nie sú lieky ok,Teraz sa viac strachujem,mám väčšiu predstavivosť ako keď som brala ad ale toto som ja dostala som takúto výbavu do vienka a vedomie ,že asi to takto má byť ma posúva ďalej.všetkým prajem veľa sily.nebojte slniečko vychádza pr nás všetkých.

lucialusy

Dobrý deň chcela by som sa Vás opýtať uzivam antidepresiva Anafranil 25 mg a pred 3 mesiacmi som vysadila Fevarin.Mam problém ze mi stále nepravidelne bije srdiečko bola som aj za doktorkou a ta mi povedala že je to z liekov myslite ze je to preto lebo vysadzam lieky?Mavam aj nízky tlak a vysoký pulz....poradte mi prosím dakujem

RNG

Ocne tiky su pravdepodobne z nejakych skratov v nervoch, odporucam zvysovat viralnu imunitu, brat DHA na hojenie nervovych izolacii a pravdepodobne aj rozne vitaminy B ako zmes stress B

mirabelllky

RNG prosim ta, skusil by si mi poradit v teme OCNE TIKY U DETI ktoru som dnes zalozila?ak tu budes a vies.ja sa rano pozriem.dakujem pekne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po vysadení antidepresív - Fórum - ZDRAVIE.sk