Po vysadení antidepresív

Príspevok v téme: Po vysadení antidepresív
leila

Ahojte, vysadila som po dvoch rokoch cipralex, oficiálne mám úzkostno-depresívnu poruchu, osobne si myslím, že aj tetániu. Asi dva týždne po úplnom vysadení sa mi začínajú vracať príznaky - fyzické ale len, napr. točí sa mi hrozne hlava, mám také navaly do nej, žemám pocit, že padnem na zem a hotovo, niečo podobné, len v trochu inej verzii som mávala aj predtým... ale nechcem už brať AD, povedala som si, že to vydržím a skúsim hocičo iné, len mi prosím poraďte, že čo mám robiť...

škorica

Ked som začala ad brat prvý krát tak som mala najskôr také stavy ako popisuješ ty a neskúr som nemohla v noci spávať, potom som bola hrozne slabá až jedno ráno po prebdenej noci som sa celá triasla. To som už išla k psychiatričke. A teraz som vôbec nemala tie stavy, ale ked som 5 nocí nespala tak som nechcela čakať a išla som zase za tou lekárkou a ona mi doporučila vrátiť sa naspäť k Ad

škorica

Mám také obdobie stresovejšie a musím sa rozhodnúť v dosť dôležitej veci a ja neviem ako a veľmi ma to trápi .

škorica

Leila, ja som vysadila po roku Ad a 10 mesiacov som mala po vysadení pokoj a teraz už 3 týždne zase beriem Ad

leila

hm, a to je všetko z vašej strany? viac rád nie je? čakala som skôr vlastnú skúsenosť niekoho a ako to on riešil...