Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

komu pomohol PEELING..len zo SOLI A VODY ????? pííšte pls :)

asdfjklô

este maximalne na pery to mozes dat, ked ich mas vysusene a popraskane, ale velmi jemne masirovat, aby si si ich nedoranal.

asdfjklô

ale to som si davala na telo, nie na tvar!!! a je to asi najlepsi domaci prirodny telovy peeling, bo ten cukor ta dobre obrusi a med ti pekne zjemni a ukludni pokozku a potom ju mas taku peknu jemnu a hladku.

asdfjklô

to akoze na tvar???? ty kokos, tak to by ma ani nenapadlo, ja som si robila peeling zo soli len na telo, a aj tak to bolo celkom agresivne, tak som potom zvolila jemnejsiu metodu - krystal. cukor s medom - ale na telo! nie na tvar!!! sak budes cely dorapany a cely sa doskriabes, sak pokozka na tvari je jemnejsia ako na ostatnych castiach tela!!! to skus fakt radsej tie ovsene vlocky s mliekom, abo si kup nieco z drogerie...

dr.jajbolí

Ja by som to asi neskúšala na tvojom mieste, pretože soľ ti môže podráždiť zapálenú pokožku. Neviem, mne sa zdá, že ani peeling na to nie je dobrý, poraď sa radšej s lekárom alebo v lekárni.

usiko

preboha preco skusate na tvar take agresivne somariny? Co takto urobit si peeling z ovsenych vlociek a jogurtu? ale sol, kava....to je na plet silne, urcite si ju este viac poskodis....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

komu pomohol PEELING..len zo SOLI A VODY ????? pííšte pls :) - Fórum - ZDRAVIE.sk