Bolí to..............

Príspevok v téme: Bolí to..............
amy2001

Som zamilovaná do jedného spolužiaka a naozaj veľmi. Nikdy som to čo ku nemu cítim ku nijakému chalanovi necítila. Dlho som ten cit v sebe popierala ale už sa to nedalo....... Sme celkom kamoši a obidvaja máme 14 rokov. On je múdry- najlepší s tredy, má samé jednotky a vtipný, milý, inteligentný a má rád prírodu. Ja som akoby jeho opak - niezeby som nebola aspon trocha múdra, mám 1,2, ale som bláznivá, nepokojná,rocková atd. Dnes sme prežili fajn deň, ale ja neviem ako mu dať nenápadne najavo čo cítim, aby to pochopil a zareagoval. A vôbec neviem či som na taký vzťah vôbec zrelá........Poradte mi......

agina

Amy podla mna to nechaj samo plynut. Nijako sa mu nepodsuvaj.Co ma byt, to bude.Ak sa mu aj ty pacis, urcite zacne nieco sam.Ten prvy signal nechaj na neho.

stix

neviem kam sa ponahlas zo vztahom ked mas 14 rokov :) teraz by ta mali viac zaujimat studijne vysledky v skole a venuj sa radsej zalubam :) PS: a ak si tak strasne zamilovana ze ozaj si nemozes pomoct tak jednoducho mu to davaj najavo tym ze budes k nemu pozorna, snaz sa s nim travit dostatok casu a flirtuj s nim.... ale aj tak je moja rada ze by ste mali ostat zatial iba kamaratmi a nevymyslat