Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s 15 rocnym bratom

Príspevok v téme: Problemy s 15 rocnym bratom
lenka-sestra

Dobry den! Som zufala ohladom mojho 15 rocneho brata...vzdy to bol mily chlapec, rodicia nas vychovavali v slusnosti, mne veci ako diskoteky a alkohol nic nehovoria a to mam 18. Nielenze zacal za chrbtom rodicov pit a fajcit (o com som im povedala a musel prestat, drzia ho nakratko) ulieva sa zo skoly a grafittuje zastavky, steny domov a podobne. Keby rodicom poviem o tomto, budu strasne nestastni.Brat nevie, ze viem o tychto jeho aktivitach, doma sa sprava teraz ako najvacsi baranok. Podla mna ide uz o vaznu vec, ked nici veci. Mam to pvedat nasim, vybavit to s bratom sama, pohrozit mu policajtmi? Akoby ste postupovali vy? :( mrzi ma, ze si nici detstvo takymito problemami:(

hmmmmmmmmmmm

lenka sestra,mozno preto,ze brat je tak prisne vychovavany, ze tam je problem.mozno sa dostal do party, kde musi robit frajera.sksu najprv zistit pozadie.

lenka-sestra

dakujem pekne za rady, kazdopadne ho caka tazky rozhovor so mnou, len co si dorobi ulohy...viacere postupy ma zaujali. To chcem tak vela, aby to bol slusny chlapec? Strasne ma sklamal, ale urcite ho nenecham tak, dozvedela som sa to vsetko dnes a najhorsie by bolo nerobit nic...

sajita

moj priatel bol rovnaky mam 15 a on 17 a v skole blicoval, fajcil ,pil a tiez kreslil graffiti..fakt pekne len co uz ked je to trestne:D..dohovaral som mu a nakoniec som mu povedala ze bud sa zacne chovat normalne alebo ho poslem do prdele..teraz sa kroti prestal fajcit a dopocula som sa ako na neho jeho ,,kamosi,, vandali nadavaju cize aj s graffitmy skoncil...hrozba je asi najlepsi liek:D..

martin242

No, nezávidím Ti takého bračeka.
Je to ťažký frajer a nevychovaný spratok.
Každopádne, grafitovať zástavky a steny domov je trestný čin, takže riešiť by si to mala, lebo jednak ho raz chytia ľudia a je možné, že mu budú chýbať nejaké zuby a ak ho chytí polícia, bude to ešte horšie. Pre všetkých.
Chce sa len ukazovať, ale to tuším nieje tá správna cesta.

Datail

pozri sa... ak poznas dobre jeho triedneho/triednu a ten ucitel je seriozny clovek a ma uz nejake skusenosti, zdover sa jemu, pretoze, ak ho na to upozorni cudzi clovek, pred ktorym ma respekt, bude to brat vazne.. nech ten ucitel pohrozi aj policiou, ale nech zatial vynecha rodicov, ak ich nechces sklamat... alebo popros kamaratov, nech ho fajne zrezu, potom si zapamata, ze to uz nema robit..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s 15 rocnym bratom - Fórum - ZDRAVIE.sk