Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co skutocne funguje?

vegeta

Toto aj mna velmi zaujima. Dobre, budem preventivne nepit cierne caje a pod, ale aj tak by som to raz s tym bielenim riskla... Daval si niekto bielit zuby u zubara? Kolko ho to vyslo? Ako dlho vydrzali ziarive? Bol si s vysledkom spokojny?
Bieliace somariny z obchodu su nanic, totalne neucinne. Este si mozete skusit umyvat zuby s kypriacim praskom a so sodou - neviem vsak, ci to nejako neskodi zubom, ale ako domaci recept to funguje (trochu) a za skusku nic nedas - kupa kypriaceho prasku a sody bikarbony ta nezruinuje.

koumak

Kasli na bielenie, ak si ich dobre umyvas a mas ich zdrave, je to to najdolezitejsie.
Ja mam dost biele zuby, ale poslednou dobou mi sklovateju akoby (stavaju sa priehladnejsimi), zrejme mi vapnik z tela odchadza moc ... Hlavne si nicim agresivnym nenarus zubnu sklovinu, bo tu uz neobnovis. Moja sesternica mala ukazkovo krasne biele zuby a zacala pouzivat elektricku kefku - pri prehliadke sa akurat dozvedela, ze ma zodratu sklovinu, takze uz moc rokov tie zuby mat nebude :( Takze nestalo jej to za ten ziarivy usmev veru.
A inak ja raz za cas pouzijem tu klasicku bieliacu zubnu pastu Vademecum.
Ale najistejsie je ako aj ja robim - nefajcit a nepit, co potvrdi 12 z 10 zubnych lekarov ;))

agina

Kazde bielenie zubov skodi zubnej sklovine.Skor by som dala prednost prevencii ako nefajcit, nepit vino, cierne caje, nejest vela sladkeho.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co skutocne funguje? - Fórum - ZDRAVIE.sk