Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trava - zavislost

Príspevok v téme: Trava - zavislost
b.i.g.

Ahojte! Minule som si uvedomil, ze na trave sa da byt zavisly - nie fyzicky, ale psychicky. Fyzicky nie je problem vydrzat - nemam ziadne abstaky v tomto zmysle, ale skratka po dobrom mesiaci, mesiaci a pol vyhulovania kazdy den (vkuse - cca kazde 2-3 hodinky) som vypustil na dva dni a treti den som si uz musel dat, lebo som od nudy a apatie nevedel, co mam robit, bol som zufaly... Vtedy som si uvedomil, ze zavislost je faktom, nie mytom... Mate s tym skusenosti?

mikee

Ano myslim si ze psychicka zavislost na trave urcite existuje hulil som 12rokov skoro denne,obcas neake experimenty,nebanujem bola to zabava ale ani neviem ako to ubehlo.Teraz som uz 2roky uplne cisty-nehulim,nepijem alkohol,obmedzil som cigarety skoro na minimum,telo zazilo poriadny sok ale teraz je to uz v pohode.Uzivam si zivot a je to lepsie ako predtym.Kazdy ma na vyber.

sachita

no moji kamosi fajcia travu ..raz sa jeden este rano zhulil dosiel do skoly a cez hodinu na mna vykrikol ze by ma rad pretiahol...akoze to bola taka supa ze som myslela ze asi na mieste odpadnem...chalani ho museli vyviest z triedy aj to bolo dost obtiazne:D..

hugov

Ked som chodil na strednu, som bol zhuleny kazdy den. Niekolkokrat som odpadol v autobuse rano ked som isiel do skoly, ked som sa prebral nevedel som ci idem uz domov alebo do skoly. Za to som mal vzdy same jednotky, takze mi to preslo. Zo skoly nemohli vylucit dobreho ziaka :-) Ani neviem ci som bol zavisly ale asi ano. Na marihuane som dokazal integrovat omnoho viac informacii ako ked som bol triezvy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trava - zavislost - Fórum - ZDRAVIE.sk