Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

termín pôrodu v polke júla v PP

palomino

Clupka, na SR by som ani na ziadnu operaciu nesla bez vsimneho lekarom a sestram...Je to smutne, ze si clovek musi zaplatit za ustretovost.

clupka

mozem vsetky rodicky ubezpecit ze v kazdej nemocnici na Slovensku ak si nezaplatite mate z porodu horor, mam dve nevesty ktore maju chvala bohu porody uz za sebou ale take dramaticke momenty ake sa udiali v kosickej porodnici neprajem ani jednej z Vas zazit z celeho personalu iba jedina doktorka mala podla nas opravnenie nosit titul mudr. ak by clovek mohol tak ich postavim k muru , preto aj kosicanky upozornujem ze v Novej nemocnici ,cvakajte ak chcete dostojne porodit , drzim vsetkym mamickam palce.

beeee

Veru, suhlasim, v Pp nemocnici sa trochu menil personal a doktori su prijemni. Trochu to vedia pokazit sestricky, ale keby doktori dohliadali na ich pristup k pacientom, bolo by to ine ale uz je zname, ze doktori a sestricky komunikuju medzi sebou len povrchne.
Je tam viac dobrzch lekarov, aj ked kezmarska nemocnica je vraj este lepsia.
Nemas sa coho bat, usmievaj sa aj ty, ak budes moct a hnec budu k tebe lepsie :)

jankapp

Ja som rodila minulý rok v auguste v popradskej nemocnici. Zo skúseností odporúčam mať niekoho so sebou (manžela alebo aj niekoho iného z rodiny, pretože to dovolia), stojí to 500Sk, ale personál sa viac stará a sú priateľskejší. Tohto roku prebiehala aj rekonštrukcia oddelenia, takže by to malo byť aj trošku krajšie. Čo sa týka starostlivosti po pôrode, s prvorodičkami tam moc pochopenia nemajú, najmä čo sa týka prvého kojenia. Ale nie všetky sestričky sú také neochotné. Jedna bola ku mne veľmi zlatá. S lekármi som nemala zlé skúsenosti. Je tam dosť nových lekárov z kežmarskej pôrodnice. Tak držím palce! Janka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

termín pôrodu v polke júla v PP - Fórum - ZDRAVIE.sk