Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Účes a lá Rihana

moniqa87

kazdemu ide nieco ine a kazdemu sa aj paci nieco ine, ja som na ucesy a strihy asi najvacsi experimentator, uz som mala milion strihov a dokonca nedavno aj mikado a s upravou som nemala najmensi problem, dokonca to bolo este jednoduchsie ako s dlhymi vlasmi, no ale teraz si ich zasa nechavam dlhe... ved nech si kazdy nosi co sa mu paci a v com vizera dobre... darmo budete niekoho presviecat, ze ten uces je out, ked zrovna iba ten mu sedi...

fjjjj

rihanna ze je pekna?...tak jasne kebyze kazdu nalicia profesionali aj my vyzerame pekne...ale videli ste ake ma akne na licach?...nestara sa o to fajci a necha si to len prekryt vzdy..ked o nu ani pes nezakopne a nebude mat poruke tim vizazistov bude sama jazva..fuj

mikado-bob

podla mna je to otazka nazoru. 100 ludi, 100 chuti. Tiez to velmi zalezi od "kvality" kadernicky. Mne osobne sa tento strih paci a dokonca sa idem dnes tak ostrihat. Nechcem byt vsak kopia Rihanny, ci Beckham. Chcem si dat take dlhsie mikado s ofinkou a rafinovanym melirom. Takze to je fakt iba otazka nazoru. A toto je moj nazor :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Účes a lá Rihana - Fórum - ZDRAVIE.sk