Nepriechodné - zhrubnuté vajčkovody

Príspevok v téme: Nepriechodné - zhrubnuté vajčkovody
jancecka

Ahojte, znova ja a ďalší problém v rodine. Lekárka povedala sestre túto diagnózu. Vraj to je jednoduché preliečiť antibiotikami, ale sestre to nepomohlo. tak veľmi túžia po bábätku. Teraz začala chodiť gynekologičke do Blavy, má odtiaľ svokru, tak uvidíme. Ja sa s manželom tiež pokúšam o bábo,ale sme len na začiatku. Skúšame len asi necelé dva týždne, takže sa nemôžem diviť, že ešte nie som tehotná. Stretli ste sa už s touto diagnózou? Je aj v Topoľčanoch dobrá gynekologička????? Aby som aj ja nemusela ísť do Blavy.

jancecka

aha, tak to áno, ja sa pokúšam o bábo s manželom krátko,len od mája, ale nedarilo sa tak som šla k doktorke a mám po laparoskopii a mám úplne nepriechodné vajcovody D: som zúfalá, lebo umelé oplodnenie som brala ako poslednú šancu a nie ako prvú a jedinú D: ja jednoducho neverím, že sa to nedá nejako operačne sprechodniť, myslím tie vajcovody, alebo enjako liekmi, neviem, prepchať, jednoducho, som nešťastná ajkeď sa nechcem tomu poddávať

claudi

jancecka ivf je umele oplodnenie cize oplodnenie mimo tela. Zene odoberu vajicka, kt. spoja potom s manzelovymi spermijkami. A ak sa to uspesne podari vlozi sa embryjko do maternice a ci sa to tam uchytilo sa zisti krvnym testom tak za 2 tyzdne.

hula

Ahojte všetky.Ja som podstúpila umelé oplodnenie,a som šťastná,že som sa narodila v tejto dobe,a som matkou.Vyšlo to na druhý krát,ale mám dvojčatá.Cirkev podľa mňa,sa má starať o iné a nie o nešťastné ženy,ktoré veľmi túžia byť matkami.Nemyslím,že sme porušili prikázanie.A sme o to lepšími matkami,lebo si ten dar mať dieťa veľmi vážime.

maruss

janecka. Cirkev Ti urcite nechce ublizit tym, ze by Ti pre nic za nic hovorila, ze umele oplodnenie je zle. Ak veris, ze novy zivot zacina od chvile oplodnenia vajicka, tak ani Tebe samej sa nemoze pacit postup umeleho oplodnenia. Neoplodnuje sa totiz jedno vajicko, ktore Ti daju do maternice, ale viacero, ktore sa neskvor zlikviduju. A Cirkev chce chranit tieto zivoty, resp. nechce aby nevznikalo taketo plytvanie zivotom. Netreba sa vzdavat a mysliet hned na najhorsie.. +

RNG

Na umoznenie otehotnenia treba v prvom rade upravit hormonalnu rovnovahu prirodzenymi hormonalnymi "polotovarmi", potravinovymi doplnkami ako yam, damiana, olej z pupalky a Dong Quai.
Nepriechodne vajcovody su obvykle z roznych zapalov, ci uz bakterialnych, ci viralnych.
Oboje sa da velmi uspokojivo adresovat sirokospektralnymi antimikrobialnymi potravinovymi doplnkami(GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov alebo antiviralne ako napr selen, zinok, aloe vera, l-lysin, baza, astragalus echinacea... az po najsilnejsie, ako chaparal(larrea tridentata), Befungin a betulin
Cysty, myomy , polypy a ine prekazky v tele treba odstarnit zvysenim hladiny enzymov, ci uz enzymatickym cistenim roznymi potravinovymi doplnkami enzymatickeho typu alebo stimulovanim(podporenim) vlastnej telesnej vyroby enzymov extra jodom.