Co sa s nami stalo????

Príspevok v téme: Co sa s nami stalo????
lienka:dd

Ahojte.Chcem sa s vami podelit o svoj pribeh.Mam 28rokov som rozvedena a z prveho manzelstva mam 4rocneho synceka.Teraz zijem s novym priatelom s ktorym bolo vsetko super a krasne.....a teraz cakame babatko.Do terminu mam uz len 2tyzdne.Tehotenstvo bolo dost kriticke,vacsinu som musela prelezat s nohami hore.Moj priatel sa velmi zmenil.Akoby sa chcel vratit do minulosti,kym ja lezim on je na nete dopisuje si s dievcatami na pokeci,proste cely den sa hraje na pc.To ze som cely den zatvorena sama v izbe aby som toto babo donosila ho vobec nezaujma.Citim sa strasne ale strasne sama a uz sa neviem nicomu tesit proste ma chytila depka.Som unavena a bez energie.Neviem ci je to v tomto stadiu tehotenstva normalne....Ak sa s nim chcem porozpravat len ma vysmeje.Ak ma pride niekto pozriet napriklad kamoska hned sa mi toci hlava stupne tlak a klepu sa mi ruky.Odvykla som si od ludi ak sa mam s niekym rozpravat busi mi srdce.Neviem sa z toho bludneho kruhu dostat...citim sa ako v ciernej diere.Stale unavena a sama.....strasne sama.

adler

radana ty si ma prijemne prekvapila pokusil som sa vam vysvetlit spravanie sa chlapa urcite by mal stat pri zene a to aj v porodnici i gynekologickej ambulancii ved splodenim dietata sa jeho poslanie nekonci ale opak je pravdou odvsadial ho vykazu

katkausko

Adler! Fakt nechápem, čo si myslel tým striedaním gynekológov.., ale ak má žena problémy gynekologické - akékoľvek a ak nie je jej partner doktor, tak jej asi nepomôže nie?! Keď žena navštívi gynekológa, nie je to vec verejná, týka sa to lekára a pacientky! To, že pokladáš dieťa, ženu a muža, ako nejaký hodnotový rebríček je fakt choré. V príbehu, ktorý opisuje Lienka, ide aj o jej partnera s ktorým sa snaží nadviazať rozhovor, ktorým by si obidvaja pomohli, ale ako vidíš nie je to jednoduché. Myslím, že žiadna žena nehovorí o svojom partnerovi a budúcom otcovi ako o nule, musíš byť veľmi zakomplexovaný, ak si to myslíš!

radana

adler a nemalo by to byt tak,ze chlap by mal byt zene oporou?A nie ze sa lutuje?Je jasne,ze babo je vtedy na prvom mieste.Dospely clovek sa o seba vie postarat,ale babo nie.Teraz to nemyslim v zlom.

adler

preco sa meni chlap? mna nehneva gravidita ci neplodnost beriem to ako sucast nasho spolocneho pohlavneho zivota. vy zeny si ani neviete predstavit ako tazko znasa chlap ak sa mu na zene striedaju gynekologovia to uz nie je intimny zivot ale vec verejna. predovsetkym je babo potom zena a chlap sa rovna nule a to tazko znasa.

katkausko

Ahoj lienka.To, že sa ti priateľ hneď vysmeje , ako ho poprosíš, aby ste sa porozprávali o tvojich pocitoch, je slušne povedané nevhodné! Či je už žena tehotná, alebo nie partner má v prvom rade stáť pri žene a podporovať ju a pomáhať jej! A to nehovorím o tom, že si tehotná a tvoje tehotensvo je rizikové.. Pokús sa ho ešte raz donútiť k rozhovoru, však ide o tvoje a maličkého zdravie. Bude pre teba ťažšie hľadať podporu v priateľoch a rodine ak máš zlé pocity z návštev. Skús sa skontaktovať, hoci aj cez internet s nejakým psychológom, psychiatrom a dohodni si stretnutie u vás ak máš prikázané lôžko.. Držím ti palce a aj maličkému babatku:-)

dddd

Nuz, 28 rocna rozvedena, uz zase tehotna s priatelom...Koledujes si o tom, aby to nedopadlo dobre...nechcem ta sudit, lebo ta nepoznam, ale myslim si svoje.

miaa

lienka jedinou tvojou útechov je to že čoskoro porodíš,a tým ti začne nová etapa života.všetko sa bude krútit okolo babatka,zapoj manžela do chodu domácnosti i starostlivosti o drobca.dúfam že sa spamatá,otrasie a hravo začne spolupracovat.už musíš to len vydržat,mysli na bruško,dufam že ako náhle donesieš uzlíček z porodnice domov, z tvojho muža sa opat stane mily pozorný srdečný partner.neostava nič iné len si akýmsi sposobom skrátit čas do porodu a podelit sa s tvojím mužom o pocity,kt.prežívaš.držím palce.

tantarula23

Nemôžeš zase hádzať všetkých chlapov do jedneho vreca. Aj on to má svojim sposobom ťažké. Nevie jej pomôcť a možno takýmto sposobom lieči on svoje depky. Podla mna sa treba vela vela rozpravat a nevidiet hned všetko čierno. Tomu maličkemu to neprospieva a ani vam dvom. Treba to vydržat,aj ked je to velmi ťažka situacia