FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Puchnutie prstov na rukách

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Puchnutie prstov na rukách" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    jjanica08.04.08 17:25??.??.40.198

Často mi z ničoho nič puchnú na rukách prsty, napuchnú možno na 3 minúty a potom pomaly odpuchnú, takto sa to opakuje tak pol hodiny, až to prestane úplne, stáva sa mi to niekoľkokrát za deň, viete mi niekto prosím poradiť z čoho to môže byť.

• Pepal21.10.12 02:32??.??.178.143

Tiež mi opúchajú prsty na rukách pri fyzickej námahe. Úplne desne - pri túre napr. tak, že by som nezovrel lopatu. Po krátkom oddychu sa to o dosť zlepší.

• bibinkaaa03.05.12 19:19??.??.204.158

ahoj chcela by som sa spýtať, že čo mám robiť keď mi v teple opúchajú ruky...

• Sym22.05.11 17:12??.??.148.138

Dobrý deň, ja mám zase taký problém, že mne puchnú prsty pri nejakej fyzickej záťaži napr. bicyklovanie ,beh, ale i dlhá chôdza, neviem čím to bude. Tekutín pijem dosť si myslím.Má niekto skúsenosť? Ďakujem za radu.

• misela2418.10.09 17:23??.??.56.78

ahojte,

aj mne sem tam puchnu prsty.. napr pri beach volejbale vzdy.. ale horsie, puchnu mi cele lytka... v lete uplne extremne az mam pocit ze mi praskne koza. do rana to prejde ale cez den opat... co mam s tym robit?

• jajkafr18.10.09 12:45??.??.28.19

natuska

áno alergia na chlad existuje, ja ju mám a v zime ma strašne svrbia ruky, mám ich červené, suché a niekedy dopraskané až do krvi

ale podľa toho čo píšeš, že pracuješ vo fabrike kde sa balia krabičky na dezerty a tak, tak to môže byť ako písal RNG z preťaženia.

• Fallo17.10.09 20:41??.??.216.19

natuska- nie...si precitaj RNG co napisal.Dazdova voda,cize teraz je take obdobie na to :)

Nenos dazdnik a je to :)

• natuska17.10.09 19:15??.??.35.67

dakujem vam za vase rady! ten MSM sa da kupit v lekarni?a vypytam si ho pod touto skratkou?

• Fallo16.10.09 21:28??.??.216.19

som si to vsimol po dopisani :)...sorry :)

• RNG16.10.09 21:28??.??.161.219

methyl sulfonyl methane( organicka latka so vzorcom (CH3)2SO2 ) je latka, ktora sa tvori v prirode z roznych rozpadajucich sa organickych latok s obsahom siry, je sucastou kolobehu siry v prirode, ktora ma tiez svoj kolobeh ako napr voda. Takze sa napr nachadza v dazdovej vode, z ktorej by sa dostavala cez kozu do tela, keby sme sa neskryvali pred dazdom

Predava sa ako doplnok(pod menom MSM), je castou roznych zmesi na klby a podobne.

Ja ju pouzivam obcas do caju(pol lyzicky=2 gramy, pri roznych reumatickych bolestiach, pripadne vo forme kremu(dokonca si vyrabam vlastny) na telo a klby.

• VincentV16.10.09 21:22??.??.8.76

Fallo: veď to napísal v zátvorke...methyl sulfonyl methane

• Fallo16.10.09 21:16??.??.216.19

RNG- ja stale neviem co su tie MSM a podobne skratky co pouzivas :(

Je to aloe vera???

skus to podat zrozumitelnejsie pls.

• RNG16.10.09 21:05??.??.161.219

Puchnutie je casto zo zleho lymfatickeho toky alebo niekedy dokonca ako zapal z mechanickeho pretazenia.

Niekedy na to pomoze brat MSM alebo si natierat ruky s kremom z obsahom MSM.

MSM je univerzalne polarne rozpustidlo(methyl sulfonyl methane) zaroven zdroj siry a protizapalova latka. Je to prirodne latka a pouziva sa casto pri klbovych problemoch a zapaloch.MSM Krem sa da aj vyrobit podomacky pridanim prasku MSM do roznych kremov, ktore obsahuju az 80% vody.

MSM je vodorozpustny a da sa urobit az 15% roztok vo vode a tym sa natierat alebo ten pridat do kremov.

Pritizapalove su aj curcumin, dumbier, bromelain, serrapeptaza a ine enzymi.

Samozrejme netreba zabudnut na vodu a teplo, oboje podporuju cirkulaciu a cistenie tela

• Fallo16.10.09 20:50??.??.216.19

sorry- byt :)

• Fallo16.10.09 20:50??.??.216.19

moze to bit reakcia na nieco s cim v praci prichadzas do kontaktu....kov,chemikalie......

• natuska16.10.09 20:46??.??.35.67

Ivka 1 a Jajkafr

Ivka pracujem vo fabrike kde sa napriklad balia krabicky na dezerty a podobne..

Jajkafr; a to aj je alergia na chlad?no rukavice veru musim mat, skusal som ich aj v praci, ale dost mi tam prekazaju.a prave v robote mi vzdy zacnu puchnut.dalo by sa s takou alergiou nieco robit.doktorke uz neviem,co mam povedat.brala mi aj krv a vysledky boli ok,tak to viac neriesila

• jajkafr16.10.09 11:09??.??.28.19

natuska

nemôže to byť alergia na chlad? Skús nosiť v zime rukavice a snaž sa ruky nevystavovať chladu ak to prejde môže ísť o alergiu

• Ivka 116.10.09 10:25??.??.157.191

Natuska mozes napisat co robis ? Nepracujes s pocitacom alebo napr. pri pokladni ?

• natuska15.10.09 21:59??.??.35.67

Vie mi niekto poradit? puchnu mi prsty na pravej ruke (4 okrem palca).Stava sa mi to na jesen a v zime, ked je chladno. vtedy puchnu do strasnych rozmerov,ze ich nemozem ani ohnut.v praci to az tak nepocitujem, ale ked pridem domov tak mi v nich akoby brni, horia a strasne svrbia.ked mam volno tak odpuchnu. a naopak na jar a v lete mam s nimi pokoj.lekarka ma neriesi...nevie co to je..a ja ledva pracujem

• jjanica09.04.08 00:19??.??.40.198

Veľmi by ste ma potešili s tými typmi na prírodné doplnky, môj mail je kli319@vsb.cz, ďakujem.

• /,/08.04.08 22:14??.??.54.114

Ja si myslím, že by to mal posúdiť lekár. Budú to pravdepodobne obličky, ktoré treba preliečiť. Ak nechcete zajsť k lekárovi, napíšte mi svoj email a poradím vám prírodné doplnky na prečistenie obličiek a samozrejme s pôsobnosťou na celé telo.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch