Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anorexia alebo bulímia?

andrea000

Prosím o vyplnenie môjho krátkeho dotazníka, kvôli školskej práci. Veľmi mi tým pomôžete ak tomu venujete chvíľku svojho času. Ďakujem. :)

www.survio.com

Gima

Mne v detstve stačilo acidofilné mlieko. Znižuje kyseliny v žaludku. žaludok pracuje na princípe kyselin a zasad a práve acidofilné mlieko neutralizuje tieto kyseliny. Znižuje kyslosť žaludka.
Pre trávenie je velmi doležitá bakteria Lakto bacilus - laktoza.

Malacky

dada to sa z krvi zistit nedá. Ja mám za sebou už aj liečbu v PK ale vobec mi to nepomohlo skor naopak. Mamina doniesla časopis Emma a tam bol článok o dobrej psichologičke čo satym zaoberá a už som u nej bola na prvom sedení zatial som spokojná. Prvy raz niekdo rozumel ako sa vlastne citim. V PK na teba pozeraju ako na debila. Je to nebezpečné tu ide fakt o život ale sama si nepomožeš musiš najsť odbornika v mieste tvojho bydliska.

mt_world

hej je to tak.Ked mas bulimiu tak sa prejedas a vracias kazdy den a aj viackrat za den pri anorexii nejes a ked uz nahodou nieco zjes tak to vyvracias.

sjuzik

podla mna sa anorexia a bulimia casto zlucuju dohromady...bud sa prejedas a grcas alebo vobec nejes a potom si nahodou nieco das mas vycitky a ides to vygrcat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anorexia alebo bulímia? - Fórum - ZDRAVIE.sk