Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvácanie mimo menstruacie

suussii

Aj ja by som chcela radu, prosim, prosim. Uz niekolko mesiacov krvacam aj medzi menstruaciou. Bola som uz trikrat u lekarky, povedala, ze je tam nejaky skrabanec a vzdy som dostala cipky. Tie pomohli asi tak tyzden a krvacanie sa vratilo. Je to slaba , dohneda krv. Odkedy to mam, mam aj velke bolesti pri sexe a aj vysetrenie u lekarky bola nocna mora... Prosim poradte.... Dakujem

suussii

Aj ja by som chcela radu, prosim, prosim. Uz niekolko mesiacov krvacam aj medzi menstruaciou. Bola som uz trikrat u lekarky, povedala, ze je tam nejaky skrabanec a vzdy som dostala cipky. Tie pomohli asi tak tyzden a krvacanie sa vratilo. Je to slaba , dohneda krv. Odkedy to mam, mam aj velke bolesti pri sexe a aj vysetrenie u lekarky bola nocna mora... Prosim poradte.... Dakujem

Nikola7895

Ahojte ! Prosím poraďte mi,uživam cca rok roka hormonalnu antikoncepciu, už mi ju lekár aj zmenil a stále krvácam počas tabletiek a aj dva krát za mesiac. Deti ešte nemam. Mam cystu na vaječníkoch asi štyri mesiace. Počas krvácania mam neustále bolesti a pocit plnosti, ale to poznate. Srdečne ďakujem za radu. Nikola

syuzn

Prosim,poradte mi. Po menstruacii som zacala,asi tak po tyzdni,zase krvacat,ale slabo. Po dvoch dnoch to prestalo.Citim bolest aj v podbrusku a stale mi je zima na nohy. Prosim poradte mi ....

Dominika 27

Mam krvacanie mimo menstruacie..je slabe, ale je spojene s vytokom, ktory sa objavi vzdy par dni pred tym..opakuje sa to uz 2. mesiac..beriem hormonalnu antokoncepciu uz asi 6 rokov a menstruaciu mam normalne a pravidelne..

jaja:)

dáša aku HAK beries ?? ja mam ten isty problem cely cas mam krvavy vytok...a teraz asi na 19 den sa u mna spustilo silnejsie...vcera 21 ci 20 den nfm presne som myslela ze sa mi to uz spustilo (myslim menstruacia) ale nie dnes je to ok a len trosku zas...dne sosm zobrala poslednu tabletku....uvidime...som vravela to aj gynekologicke a vravela ze to je v pohode prvy mesiac

Alexandra22

Ahojte ja mám taký problém ako dáša ibaže ja antikoncepciu neberiem. Mohli by ste mi poradiť? Ďakujem

wowo

nemusis sa bat to je v poriadku telo sa upravi.Moze to pokracovat aj 20 dni a aj buduci cyklus. Teda druhy mesiac} Je mozne ze ti trosku nesedi dana antikoncepcia. Pripadne si ju daj vymenit dalsi mesiac.Najlepsie NEBRAT lebo hormony su svinstvo,,ale co uz ked musis snad si nepokazis telo...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvácanie mimo menstruacie - Fórum - ZDRAVIE.sk