Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GELOVE A AKRYLOVE NECHTY..

Príspevok v téme: GELOVE A AKRYLOVE NECHTY..
saany

chcela by som sa spytat, ci je mozne aby som si dala spravit gelove abo akrylove nechty na moje velmi okusane nechty(su dost krpate)..ci je nutne pockat kym trosku narastu,aby boli viacej spevnene abo neviem..ci nezalezi na tom vobec?a ake mate s nimi skusenosti?su lepsie akrylove ci gelove?nenicia nechty?a akrylove su drahsie?..diki

spokojna

Ahojte, no ja som mala gelove a tie mi strasne znicili nechty, bola som u 3 nechtarok a vyhodila som vela penazi, u prvej mi odpadli po tyzdni,druha mi ich zrobila strasne hrube a neprirodzene a tretia sa to snazila dat dokopy ale pokaslala to este viac..potom som presla na akryl a od vtedy nemam problem, robi mi ich jedna kamoska v Poprade,cenovo by som povedala ze ide az pod cenu oproti tym gelovym (ak chcete dam vam cislo :) a vyzeraju uplne ako moje..ja si ju neviem vynachvalit, ale kazdemu vyhovuju inee..ja len tolko z mojej skusenosti :)

cheequiX

Aj pri akrylovych sa mozu lepit na vlastny nech tzv "tipy". Rovnako sa mozu modelovat na forme. Kazda "nechtarka" to robi inak.

ida

ahoj saany,no daju sa spravit aj na okusane, gelove lahšie ako akrylove lebo gelove sa lepia a akrylove modeluju na tvoj nechtik takže pri akrylových je nutne mat troska nechtiky odrastene aby sa ti forma vsunula pod tvoj a necht sa vymodeloval.Ja osobne mam skusenosti z obidvoma typmi a akrylove mi vyhovuju viac.Pri gelovych sa mi stale odliepal ten konček a kedže na akrylovych sa nič nelepí iba sa v podstate namodeluje akryl na tvoj a nechty krasne pod nimi odrastaju a su teda určite pevnejsie.Ale samozrejme zaleži od kvality gelu a lepidla pri gelových.Každemu vyhovuje niečo ine.Mne hlavne to že akryl prilne na moj nech bez lepidla a že sa neobrusuje moj vlastny necht pri aplikacii.Preto mi aj gelove nevyhovovali.Tak skus ja som s akrylovymi velmi spokojna a hlavne vidim rozdiel v tom že na dorabku chodim normalne so všetkymi nechtami a pri gelovych mi aj 4 chybali pokažde ked som isla na doplnanie. Tak sa rozhodni a vyskušaj.Rozhodne je krasne mat upravene nechtiky.Pekny den

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GELOVE A AKRYLOVE NECHTY.. - Fórum - ZDRAVIE.sk