nechcem sex - som nenormalna?

honey

ja som na tom rovnako(sice momentalne nemam priatela)mam necelych 21 dva dlhsie vzathy a vzdy panna. Nevedela som si to ani len predstavit a vobec ma to nelakalo...a nie je to v tom ze som sa bala...jednoducho mi to nechybalo a nemala som na to chut aa to sme mohli robit ine veci aj hodiny...hmm vela ludi hovori ze uz ked to raz okusis tak bez toho to uz nejde:)ale taak ja som nemala chut to okusit ani pocas skoro 2 rocneho vzathu...cize verim im ze to tak je ale treba mat chut s tym zacat aa ako vidim nam to obom chyba;)je to asi aj trosku smutne cize odpustite si popripade aj poznamky ze chudak ti moji chlapci....ale ja verim ze pride cas a ta chut pride..:D

zdenka88

moja ak chceš tak sa ožer a vyspi sa sním a potom ti to bude jedno nebudeš panna a zistiš či bude este chciet alebo nie

lucka

Podla mna je to uplne normlane,mozno ams strach...mozno s anieco bojiis,pokila to nevadi Tvojmu priatelovi...pride nato cas...

kika098

moisha-nepacia sa mi baby,cely zivot som na chalanov..keby som nebola,nepacil by sa mi brad pitt(ale sex by som s nim mat takisto nechcela :))

stanley-necenim si prilis panenstvo,patrim skor k tym ludom,ktorym je to trapne..

garfas

milanko9999 fakt inteligentna rada nabuduce si to nechaj pre seba.

a stanley mas pravdu je to vzacnost ale to si radsej uzijem ako byt vzacny do sestdesiatky :D rozmyslaj nad tym raz ti zameskany sex mozno bude chybat a uz to nedobehnes xD

no ale k veci - kika podla mna ked to budes chciet tak sa proste hodite do postele a bude. A potom sa to uz nezastavi...

dd

tiez si myslim, ze v dnesnej dobe je byt panicom alebo pannou vzacnost..a pridavam sa, ja som tiez nemala na sex chut,nevedela som si ho predstavit(a nikdy ma nepritahovali baby!). chcela som ho az s tym "pravym"..a myslela som, ze to bude az po svadbe..ale citili sme sa na to pripraveni, OBAJA, tak sme to prezili spolocne a tiez mam na prvy sex len pekne spomienky!urcite sa nedaj do nicoho tlacit..si slobodna, mas svoj vlastny rozum a sprav to vtedy, ked budes chciet..ja som prisla o panenstvo s mojim terajsim manzelom tesne pred 21.narodkami..neboj, ono to pride..

stanley1

kika098 hm nieje to tym ze si panenstvo az moc cenis? ... ja som panic tiez hm sice nikoho nemam ale sex absolutne necem bo to je teraz vzacnost byt panicom/pannou ..-

moisha

Asi ho tak nemiluješ, keď si s ním nevieš predstaviť samotný akt...
Položím ti takú troška impertinentnú otázku, nepriťahujú ťa aj baby? či to možno nie je tým. Ináč mám toľko rôčkov ako ty, do 18 som bola panna, dovtedy som si to predstaviť nevedela, doslova sa mi tá predstava hnusila, no potom pri nežných hrátkach sa to otočilo...

hefa

Kika,ja som si pockala este o 2 rocky dlhsie,ako mas teraz ty,neboj sa,ked budes na to pripravena,tak aj ten strach prekonas,ja som to tiez chcela,az ked som vedele,ze cloveka po mojom boku milujem a nech by to bolo akekolvek,tak som vedela,ze ma nenecha trpiet a ze to spolocne zvladneme-a patrila som k tym stastnym,mna osobne to ani trosku nebolelo a ani som nekrvacala,takze mam len a len tie najnadhernejsie spomienky,drz sa a ked sa rozhodnes,tak ti zelam,nech to bude pre teba prijemne poznanie:)