Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem cislo jedna - nesustredenost

Príspevok v téme: problem cislo jedna - nesustredenost
sleepinggeek

caute. mam taky problem ze nemam asi fyzicku kondiciu, resp. nezvladam vacsiu fyzicku zataz a stres. ked idem spat, neviem zaspat a trva mi dlho kym zaspim. a ak sa pocas noci zobudim, je to este horsie, tazko sa mi znova vracia do spanku. ked vstavam, citim sa velmi unaveny, a v skole som potom nesustredeny. avsak, po skole cestujem, napr. na autoskolu a v samotnom aute(pri jazde) som uz uplne hotovy a neviem sa sustredit. velmi lahko sa unavim a potom mi unikaju veci. niekedy ked pridem domov, som schopny si iba lahnut a na tri hodiny spat. velmi mi to naburava zivot, pretoze napriklad ani pri testoch sa nesustredim i ked ucivo ovladam, urobim hluposti z nepozornosti. neviete mi niekde poradit? napriklad nejaky zivotabudic?? dakujem:)

vanilyeyes

skus chodit spavat pravidelne vzdy v tu istu hodinu, telo by si na to malo navyknut. Zaroven skus viac casu travit na vzduchu, nejako si zacvicit, prebrat sa. Ja ked som tak jeden cas cez prazdniny kysla len doma ani som nechodila vonku, tiez som bola taka unavena, nemohla som vobec spat, budila som sa v noci.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem cislo jedna - nesustredenost - Fórum - ZDRAVIE.sk