akne na chrbte

to hmmmmmmmmmmmm

ano je to GSE-grapefruit seed extract.mne naozaj velmi pomaha.jancecka ja viem ze je to kazdeho osobna vec co je,ale to ze by si sa stravovala zdravsie tak to nielen kvoli zopar pupacikom ale aj kvoli zdraviu,svojmu telu.ja by som tak asi nemohla rozmyslat ze a co ved uz som vydata neostanem na ocot.nikdy nehovor nikdy.ale hlavne ze sa citis dobre :-)
inak niekde som citala ze dermatologovia uz dnes neodporucaju sirove produkty na akne vraj to len zbytocne vysusuje a nici plet,mozno ako nahrada nejaky jemny gel-ja pouzivam niveu s morskymi mineralmi

jancecka

vadí, to je jasné, ale zase, nemám to až v takom akútnom stave, raz to je lepšie, raz horšie, v lete to je lepšie od slnka, v zime chodím do solárka a tiež mi to trošku pomáha, a nemusím nosiť tričká na ramienka, vydať som sa vydala, čiže na ocot neostanem, a nebudem sa do konca života obmedzovať v niečom, čo tak milujem, len kôli tomu, aby som nemala pár púčikov na chrbte. Obdivujem ale zároveň všetkých tých, ktorí sa vedia obetovať :D čiže aj teba lizanka

lizanka

citricidal to je GSE, ze?

inac, jancecka, ja som bola z akne taka zufala, ze som sa dokazala opanovat. tebe to asi az tak nevadi

jancecka

Ja mám tiež problém ako vy, ale nie len chrbát ale aj dekolt a tvár. O tej strave, určite to je pravda, ale nie som silná ovplyvniť sa. Skúšala som žiť zdravšie, problém je, že mi to nechutí. ja milujem kofolu, sladkosti ako nevravím, každý deň musím mať sladké. Tak to vyzerá so mnou tak, že si musím zvyknúť na akné. Inak umývam si to len mydlom sírovým, nemastím, a zdá sa mi že mi to trochu pomohlo. Budem v tom pokračovať ale s tou stravou ste ma nepotešili :DD

to hmmmmmmmmm

ja mam tiez ten isty problem,v zivote som take akne na chrbte nemala.mala som len ked na tvari,teraz mam plet cistu ale chrbat nie.skusala som vsetko mozne.to ze nejem mliecne vyr.a obmedzujem sladke a bielu muku to je samozrejme,ale najviac mi pomaha zinok 50mg kazdy den,selen 200mg,probiotika.chrbat si stale v sprche poriadne vysucham s obycajnym mydlom a takou masaznou rukavicou-je velmi dolezite aby nebol mastny,dobry je aj peeling a po kupani si miesam klasicky pantenol telove mlieko s citricidalom-extrakt z grepovych zrniecok a to si natieram.dlho som skusala vsetko mozno,slo ma porazit lebo ja to akne mam dost bolave ale konecne sa mi to krasne cisti

Datail

dalej musis vylucit z jedalnicka cokolady, sladke ( fanta, cola, sprite atd.. ), zacat pit sumive tablety s obsahom Kys. Panthotenovej, udrziavat chrbat radsej suchsi, ako mastny, denna hygiena a este skocit ku koznej, najlepsie ku mladej kozmeticke, ktora ma prehlad o najnovsich metodach liecby.

lizanka

aj to, ale staci napriklad obycajne mlieko jogurty syry, sem tam nejaka buchta z obchodu, obcas siska, na obed vyprazeny reznik(darmo ze mas k nemu zeleninu) a nejaka ta sladkost denne. a pokozku mam v haji. odkedy tiet veci nejem a beriem Zn a Yam, plet mam o 80percent lepsiu. a mozes ma nazvat humusackou, ale neskutocne pomaha ranny moc. komu sa hnusi, ten si ho nezasluzi

hmmmmmm

co myslis tou stravou??ze sa cele dni napchavam len sladkostami cipsami chrumkami a podobnymi debilitami???to tak to nemusim radsej nejake to ovocie alebo nieco podobne